Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Съпругът ми е винаги далеч от дома
Иди на страница Предишна  1, 2, 3

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 12:16 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравейте скъпи мами, искам да споделя болката си. Днес прочетох една лоша навина, в Словеня са застреляли шофьор които се е прибирал към вкъщи. Няма думи. Моят съпруг също е шофьор. И знам колко е тежко.Моите искрени съболезнование Crying or Very sad Crying or Very sad .Писна ми всеки ден да чета за катастрофи и убийства.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Съб Юли 07, 2007 12:16 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Това е отвратително. Наистина вече новините са свързани само с насилие. Според мен, да посегнеш и да отнемеш живота на един човек, който е тръгнал по света за да изкара хляба на децата си и който се е лишил от всичко красиво в живота- това е една отвратителна постъпка, за която не бива да има прошка. Моите съболезнования към семейството и дечицата на шофьора! И дано да има справедливост за убиеца! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Юли 07, 2007 12:53 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Маминки, не се натъжавайте, въпреки че случилото се е трагично! Заредете се с положителни мисли и енергия и вярвайте, че татковците ви ще се върнат живи и здрави!

Didi
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 07, 2007 2:35 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Благодаря, Мариянче! Аз винаги вярвам, че той ще се върне и никога не го изпращам с лоши мисли! Във всяка професия си има рискове и всеки ден ни дебнат такива, но по-добре е да не мислим за лошите неща! Дано Господ да пази и нашите татковци и всички нас!

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 1:00 pm Заглавие: За ceni4ka Отговорете с цитат

ceni4ka, какво стана с детенцето на което щяхте да ставате приемни родители, ако желаеш разкажи ни!

Didi
Потребител

Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 1:32 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравей Габи! Какво стана с изпита? Взе ли го? Как сте? Very Happy

Потребител

Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 3:17 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здрасти взех сега ми остава кормуването.Как сте вие?Ние сме горе-долу добре аз съм много уморена и нещо ми е високо кръвното.Поздрави и целувки.Къде е вашият татко нашия замина вчера за Италия. Smile Smile Smile

Върнете се в началото
Didi
Потребител

Пуснато на: Чет Юли 12, 2007 8:20 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Поздрави за изпита! СЕга ще стискаме палци за следващия. Нашия тати е в Англия. Вземи си лекарства за кръвното, защото е опасно. Целувки! Very Happy

Потребител

Пуснато на: Сря Юли 25, 2007 10:43 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравей Габи! От отдавна не си писала. Как сте? Какво прави Вяра? Взе ли вече книжката? Целувки от нас! Wink Smile Smile Smile

Потребител

Пуснато на: Чет Авг 09, 2007 7:43 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравей мила, извинявай че сега чак ти пиша но имах много общи проблеми.Ходихме на море за 7 дни на Созопол, мина добре. Сега ми предстои следващият изпит на 28- ми е, кормуването. Вашият татко къде е, няма ли почивка за него. Нашият тати е отпуска до края на месеца. Как сте децата, какво правят. Smile Smile Smile Smile Smile Smile Хиляди прегръдки от нас и целувки. Вяра е добре, не искаше да излиза от водата.

Върнете се в началото
Didi
Потребител

Пуснато на: Пет Авг 10, 2007 10:28 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Много се радвам, че сте си заедно и че сте ходили на морето! Нашия тати е на път и няма да има отпуска Crying or Very sad Затова няма да ходим на морето. Целувки и поздрави на малката Вяра Laughing Very Happy Laughing Very Happy Laughing Very Happy

Потребител

Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 5:26 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здрасти, скъпа. Извинявай много че не съм писала отдавна, но имах много проблеми и не можех да ти отделя време. Embarassed Срам е малко. Надявам се да не си ми сърдита много. Как сте и какво става с децата. Моля те пиши ми. Целувки на теб и хиляди топли прекръдки на теб. Very Happy Very Happy

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Местожителство: plovdiv

Пуснато на: Чет Яну 15, 2009 8:58 am Заглавие: здравейте Отговорете с цитат

Здравейте мили мамита.Аз съм нова тук и искам да попитам.може ли да се включа и аз в тази тема Нашия тати също е международен шофьор вече 9г,много е трудно и на него и на нас,но какво да се прави.

Върнете се в началото
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Чет Яну 15, 2009 12:29 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Знам много добре какво ти е и колко ти е трудно и ние сме така!!Но трябва да се въоражиш с повече сили. Sad Sad и аз съм така понякога ми писва а и и ми иде да зарежа всичко.Поздрави от мен. Rolling Eyes

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Чет Яну 15, 2009 5:36 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Как комуникирате по между си,само в сайта ли?

Върнете се в началото
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 4:01 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Да аз от много време не съм писала поради ред причини.Ти с какво се занимаваш?Имаш ли дечица?Да се похваля аз почвам работа от понеделник и съм много щастлива Razz Свършиха ми скучните дни.

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 6:56 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Да имам две деца. Дъщеря ни е на 11г, а малчо на 4г. Не работя, грижа се за тях иначе не става. Както вече казах съпругът ми пътува, от 2 месеца си взехме камиона и сега го изплащаме и така. Иначе другото е наред. Пожелавам на всички много здраве и вяра.

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 6:57 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Ааа забравих... Успех на новата работа и всичко да е ОК.

Върнете се в началото
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 7:51 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Благодаря много. Very Happy Ще видим какво ще излезе от тази работа. Rolling Eyes Вашият тати за къде патува?Много целувки на децата и топли прегръдки от нас. Very Happy

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 17, 2009 8:18 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Ми до Италия и Гърция.Сега е в Италия чакам го да се върне утре-живот и здраве.Благодаря за прегръдките много сте мили.Целувки и от нас Embarassed

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Чет Яну 22, 2009 10:13 am Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравейте отново. Как сте мамита, дечицата слушат ли?

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Сря Яну 28, 2009 4:44 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Къде се изгубихте милички

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Пон Фев 02, 2009 11:20 am Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Защо не пишете мами? Crying or Very sad

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пон Фев 02, 2009 5:08 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Здравей шушле, в тази тема не се намесвам, тя си е ваша и се радвам на приятелството ви от мами, съпрузите на които пътуват. Вероятно са заети и ще ти отговорят по късно, но ние сме с теб и винаги и за всичко можеш да ни пишеш! Razz

шушле
Потребител

Пуснато на: Вто Фев 03, 2009 8:00 am Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Благодаря ви.Ще се допитвам до вас ,ако нещо ме притеснява или интересува.

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Пон Мар 09, 2009 1:46 pm Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Честит 8 Март на всички.Много здраве и усмивки.

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Пон Мар 23, 2009 11:42 am Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Къде отидохте всички.??? Sad

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Пуснато на: Нед Апр 05, 2009 11:59 am Заглавие: Съпругът ми е винаги далеч от дома Отговорете с цитат

Незнам какво става,къде се изпокрихте всички.Хайде пролет е-хихихи

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Юни 13, 2010 7:07 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Здравейте момичета, извадих от архива тази чудесна тема, надявам се че много от вас вече се познават и общуват реално. Вероятно през изтеклото време с вас са се случили много нови неща! Ще се радвам, ако споделите как сте? Razz

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google