Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Сутрешно кафе. Добро утро!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Юни 27, 2008 8:45 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Какво е за вас сутрешното кафе, какво място му отделяте, къде и с кого обичате да го споделяте?
Нека тук бъде едно място, където да си казваме "Добро утро" и да споделяме какво очакваме от днешния ден!

Последната промяна е направена от Мариана на Вто Сеп 14, 2010 7:08 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Пет Юни 27, 2008 8:58 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Обожавам сутрешното си кафе! Пия го почти винаги на балкона си и в повечето случай самичка, а когато съпругът ми си е у дома- пия кафето си с него. Правя закуска на децата си и веднага се отдавам на удоволствието от димящото си кафенце Very Happy

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Юни 27, 2008 9:07 pm Заглавие: Моето кафе Отговорете с цитат

И аз обожавам сутрешното кафе и това е едно от нещата без които не мога. Когато съм на работа, прави се докато си оправям сутрешния тоалет и го пия преди тръгване. През почивните дни обичам да го пия в компанията на съпруга ми или пред компа докато чета сутрешната си поща. Предпочитам еспресо, пия го със захар и без сметана.

ulia777
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 31, 2009 7:36 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

В нашето семейство е традиция, всяка божаия сутрин да пием кафе заедно със съпруга ми! Но кафето задължително е приготвено от него с много "Любов" и е нес!

monev66
Потребител

Местожителство: jambol

Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 6:29 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Здравейте .Казвам се Таня и съм от Ямбол.Имам два прекрасни принца Дидко и Сами.Вече изпих кафето/нес-класик/ и се залавям с ежедневните за деня дейности.Лек ден Very Happy

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Пет Яну 08, 2010 8:00 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Хайде утре сутрин на кафе! Утре ще пиша какво е моето !

Върнете се в началото
dazi
Педагог

Пуснато на: Съб Яну 09, 2010 9:41 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

ЗДРАВЕЙТЕ! Обещах да бъда на кафе! Моето е Нова Бразилия, направено в кафеварка. Със суха сметана!

Върнете се в началото
Мама
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 09, 2010 10:58 am Заглавие: Добро утро Отговорете с цитат

Добро утро, майчета! Вече е обяд, но аз сега ставам, имах нужда от почивка и реших днес да се поотпусна. Сега си пия кафето в компанията на моя любим форум. Пия предимно Нова Бразилия, не че е най- доброто, ама ми е по джоба, пък и съм му свикнала на вкуса. Имам машинка за шварц. Нашият тати се е погрижил и ни е направил пържени филийки с яйца, а сега трябва да се захващам с обедното меню. Лек ден на всички и приятна почивка!

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Яну 09, 2010 11:09 am Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Със закъснение, здравейте и от мен. Май сред нас няма много ранобудни Very Happy. Изпих си обичайното сутрешно кафе, и аз същата марка като вас. За днес съм планирала пазар, любими тв предавания и пълна почивка в компанията на семейството и най- вече на малкия. Приятен уикенд на всички! Razz

flowers
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 23, 2010 9:06 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

dazi написа:

Здравейте и от мен! Това кафенце на dazi страшно много ми хареса.
Аз също много обичам сутрешното кафенце и особено с компания, но такава ми липсва. Съпругът ми отива на работа много рано сутрин, а аз си пия по-касно кафето към 8 някъде, водя детето на градина и после сядам да прегледам любими теми и форумчета, докато принцеската поиска да спи. Ще се радвам да си пия кафенцето и с вас, но ще бъда по-късничко тук, понеже има и часова разлика (-2 часа от бг времето). Толкова от мен, лек ден ви желая на всички и до скоро Wink .

Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Яну 23, 2010 9:59 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

flowers, радвам се че си в компанията ни, наистина на dazi кафето е много примамливо. А ти къде живееш и колко дечица имаш?

flowers
Потребител

Пуснато на: Сря Яну 27, 2010 10:10 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Мариана Тодорова написа:
flowers, радвам се че си в компанията ни, наистина на dazi кафето е много примамливо. А ти къде живееш и колко дечица имаш?

Благодаря, много сте гостоприемни! В момента живея в Англия и имам две дечица. Ще си сложа линийки да им виждате възрастта. Много ми е приятно да си пия кафенцето с вас и да чета из форума. Поздравления за него, имате много интересни статии.

dazi
Педагог

Пуснато на: Нед Фев 07, 2010 8:28 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Добра неделна утрин! Случайно да има някой наоколо да си правим компания. Пия си първото кафенце. Май съм забравила да кажа, че към кафето със сметана, много обичам да подложа и не нещо сладко/диетистващите да не четатаSmile .....бисквитки, вафлички ..../

Пия кафето и гледам навън снега.....се сипе, сипе, а аз ще трябва да пътувам........ За кой ли път се притеснявам тази зима......дали ще успея да стигнем с колежките.....дали.......

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Фев 07, 2010 10:19 am Заглавие: Добро утро, Дани! Отговорете с цитат

Добро утро, Дани, дойде време и на моето сутрешно и неделно кафенце. При нас снегът също се сипе и не се вижда края му. Пожелавам ти лек път и спорна работа!

flowers
Потребител

Пуснато на: Пет Мар 12, 2010 7:57 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

Dazi ще ми кажеш ли от къде намираш тези хубави кафенца?
Благодаря!

dazi
Педагог

Пуснато на: Чет Мар 18, 2010 3:37 pm Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

flowers написа:
Dazi ще ми кажеш ли от къде намираш тези хубави кафенца?
Благодаря!

Няма как да кажа с точност от къде ги копвам. Като се рея из интернета, намирам и си ги копи/пействам и не помня местата.....Съжалявам!

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Сеп 14, 2010 7:09 am Заглавие: Сутрешно кафе. Добро утро! Отговорете с цитат

http://www.vbox7.com/play:0bf84088

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google