Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Жените - Майки за каузата "Да износиш чуждо бебе"

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ule
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Май 14, 2008 2:33 pm Заглавие: Жените - Майки за каузата "Да износиш чуждо бебе" Отговорете с цитат

Това е единственният шанс за жени с отстранена матка или други здравословни проблеми, които не позволяват износването на бебе, да се сдобият със собственно дете. Обръщението ми е към жените, които вече сте майки, интересува ме мнението и отношението ви по темата. Желанието ми да действам ме кара да се обърна към вас и да заявя открито от какво имам нужда: Търся свободна, раждала жена между 25 и 35 години с финансови затруднения, която би се съгласила да ми износи дете. Надеждата ми е, че това послание ще намери и ще получа обратна връзка на меил bebe1000@abv.bg

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Май 31, 2008 2:43 pm Заглавие: Здравей Отговорете с цитат

Това, което търсиш е трудно за намиране, но ако намериш жената, която търсиш, остава да ти пожелаем успех! Разбирам напълно теб и жени с твоята съдба, но аз специално никога не бих износила и дала детето си, надявам се че ще разбереш и майките с мнение като моето. Прекалено много ще го обичам, за да го продам! Успех все пак!

dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Пет Авг 20, 2010 7:45 am Заглавие: Жените - Майки за каузата "Да износиш чуждо бебе" Отговорете с цитат

Намерих сега тази темичка. Като гледам било преди 2 години. Тази кауза си има име и се наричало СУРОГАТНО МАЙЧИНСТВО! Напоследък се заговори открито и за легализирането му със закон в България.

Аз лично не бих станала сурогатна майка. Каквито и да са мотивите-благородни или не. Мисълта ми не го побира, да бъда бременна, да преживея всичките 9 месеца и после да се разделя с бебето. Това е толкова противоестествено за мен.

Въпреки личното си мнение, смятам обаче, сурогатни майки ще продължава да има. И ЗАКОН трябва да има, да определи границите, да се легализира. Иначе, ще се спекулира и това ще се превръща още в по-доходен и нелегален бизнес.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Ное 12, 2011 6:36 pm Заглавие: Сурогатна майка Отговорете с цитат

Какво е мнението ви за т.нар. сурогатно или заместващо майчинство?

Становище на Фондация „Център за изследвания и политики за жените“ относно узаконяването на заместващото (сурогатното) майчинство
http://www.cwsp.bg/upload/docs/surrogacy_final_NEW.pdf

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google