Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Колко често казвате или чувате: "Обичам те"?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Авг 18, 2007 6:00 pm Заглавие: Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Отговорете с цитат

Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Това са вълшебни думички, какво по-хубаво от това любовта да се показва и казва. Аз не си ги пестя към съпруг и деца и обичам да ги чувам, а вие?

Последната промяна е направена от Мариана на Нед Авг 09, 2009 8:23 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Нед Авг 19, 2007 10:22 pm Заглавие: Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Отговорете с цитат

Милите думи между близки хора никога не бива да се пестят или забравят! Вярно е, че любовта не се казва, а се доказва, но все пак, приятно е да чуеш думата" ОБИЧАМ ТЕ!" Аз също казвам тези думи много често и често ги чувам, а това ме прави щастлива! Very Happy

Потребител

Местожителство: Sofiq

Пуснато на: Пон Авг 20, 2007 6:47 am Заглавие: Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Отговорете с цитат

Всеки ден и по много пъти. Казвам го на съпруга ми на ставане, на лягане, на влизане в дома и на излизане, на приключване на разговор по телефона ... постоянно. Повтарям го и на малкото ни слънчице, знам, че не ме разбира, защото е на 6 мес., но имам нужда да му го кажа, а и предполагам, че усеща силната ми обич.

Казвала съм и на още двама души, че ги обичам от сърце - моя брат и племенника ми.
Хубаво е да обичаш, да го казваш и да го показваш, а още по-хубаво е , когато тази обич е споделена.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
антония
Потребител

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 7:54 pm Заглавие: Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Отговорете с цитат

О,много често!Аз не ги пестя към детето и мъжа ми,а и те също спрямо мене! Very Happy

Върнете се в началото
vanq85
Потребител

Пуснато на: Чет Ное 13, 2008 11:18 am Заглавие: Колко често казвате или чувате: "Обичам те"? Отговорете с цитат

Аз по-рядко го чувам и по-рядко го казвам. Embarassed

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google