Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ- Детето ми краде!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plami0324
Потребител

Пуснато на: Нед Окт 11, 2009 3:17 pm Заглавие: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ- Детето ми краде! Отговорете с цитат

Тя е 8г и от известно време 4есто присвоява 4ужди неща. А днес с о4ите си видях как взема и скри на едно дете телефона.Като доидоха родителите тя се направи 4е го е намерила в тревата и го вьрна. Немога да ви опиша как се 4уствам,много сьм разстроена и притеснена... Незнам как да постьпя?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Окт 11, 2009 7:46 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Разбирам тревогата ви, но бих искала повече информация за детето, за микроклимата у дома, за да потърсим причините в поведението на детето. При всички положения консултация с детски психолог ще помогне.

Вероника Иванова
Психолог

Пуснато на: Пон Окт 12, 2009 3:46 am Заглавие: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ- Детето ми краде! Отговорете с цитат

Здравейте Плами-потърсете консултация с психолог на живо,по интернет няма как да се реши проблема.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivanka Zaharieva
Психолог

Местожителство: Димитровград, London

Пуснато на: Нед Ное 08, 2009 1:42 pm Заглавие: МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ- Детето ми краде! Отговорете с цитат

Mnogo obshto e zadaden vaprosa.Iziskva detailni podrobnosti i nqkoi utochneniq, ako jelaete pishete mi na e-maila i da obsadim nqkoi vazmojnosti da se spravite sami ili da se podgotvite kak da mu pomognete na deteto si. e-mail; alternativabg@yahoo.com

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google