Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Деца родени през 2004 г.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
шушле
Потребител

Местожителство: plovdiv

Пуснато на: Сря Яну 14, 2009 5:40 pm Заглавие: Деца родени през 2004 г. Отговорете с цитат

Деца родени през 2004. Нека се събереме тука майчици на по- големките дечица“ ако искате разбира се. Да си помагаме взаимно. Благодаря!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
monev66
Потребител

Местожителство: jambol

Пуснато на: Чет Фев 05, 2009 5:28 am Заглавие: Деца родени през 2004 г. Отговорете с цитат

Казвам се Таня и съм от Ямбол .Мaлкия ми син са казва Самуил роден е на 14.08.04г. Роди се 3,250 и 52см.

Върнете се в началото
sisa0708
Потребител

Местожителство: KAZANLAK

Пуснато на: Чет Фев 05, 2009 4:45 pm Заглавие: Деца родени през 2004 г. Отговорете с цитат

Здравейте синът ми е роден на 14 10 2004 казва се Християн.Той е много палаво и жизнерадостно дете. Все още не можем да говорим и в момента посещаваме логопед и започнахме посещения и при психолог. Ще се радвам ако някоя майка с нашите проблеми ми пише и сподели за тях.

Върнете се в началото
monev66
Потребител

Местожителство: jambol

Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 5:50 am Заглавие: Деца родени през 2004 г. Отговорете с цитат

sisa0708 написа:
Здравейте синът ми е роден на 14 10 2004 казва се Християн.Той е много палаво и жизнерадостно дете. Все още не можем да говорим и в момента посещаваме логопед и започнахме посещения и при психолог. Ще се радвам ако някоя майка с нашите проблеми ми пише и сподели за тях.

Прочетох за проблемите ви в ,,детето е нервно,,. И аз имам проблеми с моите, които са сходни с вашите. За съжаление има и такива моменти. При нас всичко е добре когато му вървим ,,по водата,,. На малкия. До скоро правеше такива сцени и на публични места. Просто го дръпвах на страна и изчаквах да премине кризата. За щастие тези изблици намаляха. Аз се старая да предлагам това което му харесва /игри, музика, гледам да прекарваме повече време в парка, включвам го в приготвяне на храната,подреждането на масата/ много обича да се цапоти/играем с пластенин. При нас причината за това състояние е изяснена. Поне така мисля. Съвкупност от фактори допринесоха Фебрилен гърч/ 3п лежахме в болница/, изследвания и т.н. Трета сливица- затруднено дишане, неспокоен сън, баткото /студент 1г/ е постоянен дразнител. Постоянно разговаряме и с двамата- никакъв резултат. Таткото в повечето време липсва /работата е свързана с пътуване/. Поразглезени са и двамата. Постоянно съм с тях. Отглеждаме ги без баби. Само баща ми го извежда за 1ч. И РЕЗУЛТАТА Е НА ЛИЦЕ. Старая се да спазвам горенаписаното. Не вземам страна в пререканията между братята. Само говоря и наказвам при по-сериозни пакости.

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Местожителство: plovdiv

Пуснато на: Вто Мар 24, 2009 11:42 am Заглавие: Деца родени през 2004 г. Отговорете с цитат

Помогнете ми,моля“ Не знам какво става с моя син,но почти всеки път като отида да го взема от градината се оплакват от него,било госпожите или другите децa.Удрял ги ,плюел/за което не вярвам много/,каква е тази агресия и то на такава възраст,не знам какво да правя,говоря с него,наказвам го лишавам го от разни неща,но не става.Помогнете!

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Мар 24, 2009 3:01 pm Заглавие: До шушле! Отговорете с цитат

Направете една консултация с детски психолог, той знае как да установи причината и как да помогне в конкретния случай!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google