Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Мъжете в живота ни

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 12:41 pm Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

Обсъдихме нашите мъже в ролите на татковци и съпрузи, осъдихме техните навици и увлечения.Да си поговорим за мъжете като цяло, еднакви ли са или различни, нужни или ненужни, полезни или вредни,повече радост или тъга са ни нанесли, какви ги харесваме и какви не!? Да ги разпънем и разнищим по женски! Razz
Ами маминки, аз не мисля че всички мъже са еднакви. Има нервни и спокойни, женкари и домошари, интелигентни и простовати,ревниви и възвишени, способни и мързеливи, грижовни и нехайни, кавалери и грубияни. Може би общото е,че не остават безразлични към женската голота, въпреки че и това го правят различно.Определено могат да бъдат много добри приятели, за разлика от жените.Преди да започна да работя с деца, значително време съм работила и само с мъже, така че съм се убедила в това.Дори предпочитам да работя сред мъжки,отколкото сред женски колектив. Харесвам интелигентните, поддържани и широкоскроени мъже. Мразя грубияните,не уважаващите жената до себе си, бройкаджиите и некадърните, не оправдавам неспособните да се грижат за семействата си и страхливците. Имам много приятели от мъжкото съсловие, намирам ги за нужни и полезни. Не съм се разочаровала от мъжете, не са ме наранявали, нямам лошо мнение за тях.И да разширим темата: Мислите ли,че е възможно да има чисто приятелство между мъж и жена?!Аз мисля,че може да има приятелство между мъж и жена без секс,но така или иначе се гради поне на взаимна симпатия и някакви чувства. Вие как мислите?

dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Нед Юли 15, 2007 9:22 pm Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

За приятелство между мъж ижена, без секс, може да се говори, но не съм напълно убедена! По този въпрос споря с една колежка! Аз не разбирам такова близко, почти интимно приятелство! Но....от мъже съм чувала, че това е така до един момент. Неминуемо, ако жената е по-кокетка, по-красива, по-чувствителна, по-....се стига до мисли и за секс. Абе, мъжът мислел по друг начин. Зависи и от жената, но стигне ли се до такъв момент, вече това приятелство ли е! За мен вече е друго!
Настина да се работи в мъжки колектив е по-спокойно, по-добре! Наложи ми се да поработя и аз в такава среда. И в един момент, осъзнавам, че е толкова спокойна атмосферата, няма такива клюки, дразги. Всичко по същество! За разлика от работата ми в женски колектив-само интриги, недомлъвки, бля,бля,бля! Ужасно е!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atina78
Потребител

Пуснато на: Пон Юли 21, 2008 10:22 am Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

Да, може да има приятелство между мъж и жена, но ако ме привлича сексуално и не съм женена....ще го въприемам като сексуален обект и рано или късно ще го имам. Така мога да си разваля приятелството, а може и да си продължи по старому и само да си го пробвал и като мъж хихихихих
Днес ми е весело и не съм много за сериозни теми, но момичета- как да устоиш на един красив и секси мъж----аз не мога. Rolling Eyes

Върнете се в началото
shafie
Потребител

Пуснато на: Съб Авг 16, 2008 1:56 pm Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

Възможно ли е единственото нещо ,което свързва мъж и жена да бъде,чисто приятелство без никакво привличане Question Да разделяш сексуалните си желания от емоциите,не е толкова сложно.Когато двама хетеросексуални души са свободни в едно от двете отношения(сексуално или емоционално)съвсем естествено е да съществува възможност за задълбочаване на отношенията.Бих казала,че поне единият от двамата не се е замислял по въпроса,най вероятно се заблуждава.Всъщност,проблема не се крие в това дали могат мъж и жена да поддържат платонично приятелство,а дали партньорите им могат да го приемат като такова.Не бързайте да противоречите.И ти едва ли ще бъдеш доволна при мисълта,че той обсъжда отношенията си с теб на чашка с друга Rolling Eyes Аз лично мисля че не е възможно само приятелство между мъж и жена.Нещата с времето винаги се задълбочават от страна на единия или другия.Това е моето мнение Wink

Върнете се в началото
presi_2008
Потребител

Местожителство: VARNA

Пуснато на: Сря Яну 14, 2009 1:38 pm Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

atina78 написа:
Да, може да има приятелство между мъж и жена, но ако ме привлича сексуално и не съм женена....ще го въприемам като сексуален обект и рано или късно ще го имам. Така мога да си разваля приятелството, а може и да си продължи по старому и само да си го пробвал и като мъж хихихихих
Днес ми е весело и не съм много за сериозни теми, но момичета- как да устоиш на един красив и секси мъж----аз не мога. Rolling Eyes
Wink

Върнете се в началото
шушле
Потребител

Местожителство: plovdiv

Пуснато на: Сря Яну 14, 2009 5:20 pm Заглавие: Мъжете в живота ни Отговорете с цитат

Не неможе да има приятелство между мъж и жена.Изключено е като вариант.Поне до сега не съм срещала "толкова ' добри приятели мъже.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google