Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Секцио и второ раждане

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Бременност и раждане.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Shadows
Потребител

Пуснато на: Пет Авг 10, 2007 8:27 pm Заглавие: Секцио и второ раждане Отговорете с цитат

Здравейте!Въпросът ми не е свързан с мен,но моля за вашето мнение.Родих заедно с една жена с която в последствие се сприятелихме.Родихме преди 4 месеца.Лошото е че тя отново е бременна в 4 г.с. мисля.Въпросът ми е не е ли опасно толкова бързо забременяване-3 месеца след първото й раждане?Има ли опасност за бебето и за нейното здраве?Кое е по-добре?Да направи аборт?Или да го задържи?Родихме секцио.Тя по спешност с усложнения.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
д-р Д.Димов
Лекар

Местожителство: Кърджали

Пуснато на: Нед Сеп 02, 2007 1:11 pm Заглавие: Секцио и второ раждане Отговорете с цитат

Да задържи или да махне детето е личен избор на жената.
Ако реши да го задържи, следва внимателно да се наблюдава през цялата бременност. При съмнения за неправилно развитие на плода, същия следва да се абортира по медицински показания. Ако плода се развива нормално, да се изчака термина и да се проведе планово родоразрешение чрез цезарово сечение. Ако жената не страда от хронични и тежки заболявания, не мисля, че тази бременност би и навредила.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Бременност и раждане. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google