Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Английският език не върви

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Миглена
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 2:07 pm Заглавие: Английският език не върви Отговорете с цитат

Дъщеря ми е на 11 години и тази година завърши пети клас. От втори клас ходи на уроци по пиано, добре се развива, но в последно време усещам, че ходи без желание, не свири вкъщи и не споделя причините.
Другото, което ме притеснява е английския език. Въпреки, че е добра ученичка по английски има само двойки и тройки.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 6:19 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Миглена, може би детето ти не проявява интерес към пианото, дай й възможност сама да прецени с какво иска да се занимава, към какво проявява интерес и я запишете според желанието й. И мен като малка ме бяха записали на пиано, без да ме питат, защото еди кой си ходел на пиано. Ами не ми беше интересно, губене на време и занимание с нещо, което ми е много чуждо. Аз исках да ходя на театрарно студио и когато беше реализирана мечтата ми, посещавах заниманията с огромен интерес. По отношение на езиците, на мен също не ми върви английския, но пък с желание изучавах немски език. Дъщеря ми също е отличничка, но никак не обича математика и тъй като светът не е само математика, не я виня за това.

Последната промяна е направена от Мариана на Пет Авг 08, 2008 2:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ilinavn
Потребител

Пуснато на: Пет Ное 30, 2007 2:16 pm Заглавие: Английският език не върви Отговорете с цитат

И при нас е така.

Върнете се в началото
*рената*
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Вто Юни 03, 2008 8:15 pm Заглавие: Английският език не върви Отговорете с цитат

Миглена, за пианото не знам, но с аанглийския език проблемът е възможно да идва и от учителката. Ако дъщеря ти не я харесва, съответно няма да харесва и предмета. Възможно е също да и е трудно. От личен опит споделям, аз бях някога като нея. Беше ми трудно, родителите ми не знаеха езика и не можеха да ми помогнат, а материал се натрупва и започваш да губиш вяра в себе си. Мога да те посъветвам, ако можеш да си позволиш, вземи и учител за през лятото, докато навлезе в езика и си създаде система за учене. Всъщност в английския според мен това е най-трудното.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 9:22 pm Заглавие: Англ. език Отговорете с цитат

Безплатни интернет уроци по английски език за деца: http://www.mingoville.com/bg.html

SheMeT
Потребител

Пуснато на: Нед Фев 15, 2009 8:51 am Заглавие: Английският език не върви Отговорете с цитат

www.jivotno.com/Chochoto Very Happy Very Happy

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
albert
Потребител

Пуснато на: Нед Дек 19, 2010 8:21 pm Заглавие: Английският език не върви Отговорете с цитат

За пияното не знам, но английският сам ще си дойде на мястото с времето, вече както и всичко е на английски, няма къде да ходи Smile Бели и червени мартеници http://napred.bg/%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%86%D0%B8.html. Електронна поща на български език http://napred.bg/mail.html. Всички форуми за майки в България http://napred.bg/mama.html. Вижте тези пожелания за баба Марта http://napred.bg/%D0%BF%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0%B0-%D0%BC%D0%B0%D1%80%D1%82%D0%B0.html

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google