Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Майчинство и работа

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Защита правата на детето.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dora
Потребител

Местожителство: стара загора

Пуснато на: Сря Юни 20, 2007 5:13 pm Заглавие: Майчинство и работа Отговорете с цитат

Имам дете на 2г.Работодателят отказва да ми даде отпуск през лятото,защото се върнах на работа преди 2мес. Какви права имам? Вярно ли е, че до навършване на 3г. на детето не мога да полагам нощен труд?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mari Shari
Юрист

Пуснато на: Пет Юли 20, 2007 1:56 pm Заглавие: Майчинство и работа Отговорете с цитат

Parvo, otnosno no6tnia trud:osven s Va6eto izri4no saglasie,do navar6bane na 6 godini na deteto, ne moje da polagate no6ten trud.

Vtoro:MAiIKI S DECA DO 8 GODI6NA VAZRAST POLZVAT OTPUSK PREZ LIATOTO ,KAKTO I PREZ drugo vreme,koeto te pojelaqt,t.e rabotodateliat ne moje da vi otkazva. V slu4ai ,4e imate neizpolzvan otpusk prez predi6ni kalendarni godini,rabotodateliat moje da izdade zapoved da izlezete v otpusk ili sami da napravite tova,kato samo go uvedomite.Tova e.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Защита правата на детето. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google