Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Дъщеря ми не заспива без шише с кисело мляко!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Пон Май 07, 2007 8:19 pm Заглавие: Дъщеря ми не заспива без шише с кисело мляко! Отговорете с цитат

Здравейте скьпи мами. Дайте ми сьвет какво да правя?Тя е много злояда.Не иска да заспива без шишето сега намалявам количеството но и това не помага.Тя е на 2 год. и 3 месеца. Благодаря предварително. Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tsvetelina_roshkova
Потребител

Пуснато на: Пет Май 11, 2007 5:59 am Заглавие: Дъщеря ми не заспива без шише с кисело мляко! Отговорете с цитат

Опитай да й дадеш млякото преди да си легне.Т.е. да не е с шишето в леглото.Още повече-дори с лъжичка,защото вече на тази възраст категорично трябва да сте се отказали от бибероните.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Май 11, 2007 4:08 pm Заглавие: Здравей! Отговорете с цитат

Аз също смятам, че на тази възраст детето вече трябва да приема храна и напитки, съответно с лъжичка или от чашка. Щом детето е злоядо не бива да му се намалява количеството мляко в случая, а да му се дава преди сън. Опитай да я сложиш да спи без шишето, с повече търпение ще свикне.

Последната промяна е направена от Мариана на Чет Сеп 13, 2007 12:39 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maya.05
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 6:31 pm Заглавие: Re: Здравей! Отговорете с цитат

Мариана Тодорова написа:
Аз също смятам, че на тази възраст детето вече трябва да приема храна и напитки, съответно с лъжичка или от чашка. Щом детето е злоядо не бива да му се намалява количеството мляко в случая, а да му се дава преди сън. Опитай да я сложиш да спи без шишето, с повече търпение ще свикне.

Моята внучка също обича да яде именно кисело мляко преди съня си, но от 9 месечна си го яде с лъжица, а сега, на 1г.3м.се опитва да го прави съвсем сама, и това е нормално. Не бива да се спира детето да се храни само, примерно защото ще се умърли, трябва да пробва за да се научи, нали? Smile

Върнете се в началото
dora_mankova
Потребител

Пуснато на: Вто Авг 28, 2007 4:57 pm Заглавие: Дъщеря ми не заспива без шише с кисело мляко! Отговорете с цитат

МОЯТА ЙОАНКА СЪЩО НЕ ЗАСПИВАШЕ БЕЗ МЛЯКО ИЛИ НЕКТАР.НО ВЕДНЪЖ СИ ЗАБРАВИХМЕ ШИШЕТО НА СЕЛО.ТЯ НЕ ВИДЯ ШИШЕТО И ДОРИ НЕ СЕ СЕТИ ЗА НЕГО.СЕГА СИ ИМАМЕ ЛЮБИМА КНИЖКА И ЗАСПИВАМЕ САМО С НЕЯ "ПИЛЕНЦЕТО".

Върнете се в началото
TABBY
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Нед Апр 13, 2008 2:22 pm Заглавие: Дъщеря ми не заспива без шише с кисело мляко! Отговорете с цитат

И Иванна не заспива без шишето с кисело мляко, даже й правя втора доза за през ноща или към зазоряване си го търси. И на мен ми се иска да го махаме, но на скоро махнахме залъгалката и чакам малко време, за да й мине и я започвам с махането на шишето.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google