Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Тръгване на ясла?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Чет Окт 09, 2008 5:31 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Отговорът на въпросите ще получите тук: http://www.moetodete.com/content/view/470/2/

rodikamelia
Потребител

Местожителство: PLOVDIV

Пуснато на: Съб Окт 25, 2008 11:14 am Заглавие: Тръгване на ясла? Отговорете с цитат

Razz Razz Razz Razz Razz ЗДРАВЕЙИТЕ МАМИ!АЗ ИМАМ 2МОМИ4ЕНЦА БЛИЗНА4КИ НА 2ГОД. РЕ6ИХ И АЗ ДА ГИ ДАМ НА ЯСЛИ И ДА ПО4НА РАБОТА В НА4АЛОТО ПЛА4ЕХА НО САМО ДАКАТО ГИ ОСТАВЯХ,ПОСЛЕ МИ КАЗВАХА ЛЕЛКИТЕ 4Е БИЛИ МН.СПОКОЙНИ,ВС.СИ ИЗЯЖДАЛИ,СПЯХА СИ ТАМ Very Happy ,НО.... ЗА 1МЕС.СЕ РАЗБОЛЯХА ПО 3 ПЪТИ И 4-ТИЯ ДАЖЕ В БОЛНИЦА БЯХМЕ Crying or Very sad И ТАКА АЗ СИ РЕ6ИХ ДА СИ ГИ ГЛЕДАМ И НАЙ-ВАЖНОТО:ПУСНАХ ГИ НАУ4ЕНИ И 2ТЕ ДА КАЗВАТ 4ИШ"А ТАМ МИ ИСКАХА ПОСТОЯННО ДА НОСЯ ПАМПЕРСИ 4Е МН.СЕ НАПИКАВАЛИ И ТАКА СЕГА ПАК СМЕ С ПАМПЕРСИ ,ЗАЩОТО СЕ ОТУ4ИХА И ПО4НАХ НАНОВО ДА ГИ У4А

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Окт 25, 2008 6:04 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Прочетете тези 3 статии http://www.moetodete.com/content/view/470/2/ , в тях се казва всичко онова което и аз бих искала да ви кажа. Аз съм твърдо против детските ясли!!!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г. Часовете са според зоната GMT
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google