Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Лоши покупки за нашите съкровища!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mia
Потребител

Пуснато на: Сря Мар 07, 2007 8:23 am Заглавие: Лоши покупки за нашите съкровища! Отговорете с цитат

Здравейте, аз съм нова в този форум и реших да вкарам тази тема,тъй като мисля,че не е лошо да споделяме когато си даваме парите за "лоши покупки".На 16.02 купихме люлка-шезлонг на Чиполино от Хипо ленд.Две седмици по-късно предпазните колани на люлката се разнищиха.Детето ми е на 7 месеца и не искам да си помисля какво можеше да стане ,ако не бях видяла навреме,че няма какво да я задържи,за да не падне.Гадното в случая е,че когато отидохме да направим рекламация от магазина ни съобщиха,че те не поемат такива повреди.Зададох си въпроса : А какви повреди поемат тогава или трябва да се случи нещо непоправимо!?Люлката е с цена 133 лв. За сравнение наскоро си купих една тенджера,която струваше 35 лв и ми дадоха 1 година гаранция.Питам се докога ще е такова отношението в тази страна,все пак става дума за нашите съкровища???Ако и останалите потребители в форума са имали подобни случки,моля Ви информирайте!Не искам да си даваме парите,които не са ни излишни за стоки,които вредят на здравето на децата ни.Мога да предоставя и снимков материал,но в момента не знам как да прикача снимките

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Мар 07, 2007 1:45 pm Заглавие: Добре дошла,mia! Отговорете с цитат

За съжаление това, което споделяш е нещо обичайно за българските търговци, подобно отношение и безотговорност никъде няма по света. Никой не държи на името си, а на това да вземе парите на купувача, без да отговаря за последствията. Бих те посъветвала да се обърнеш към Българска Национална Асоциация на потребителите: http://www.bnap.org и да ни споделиш поел ли е някой отговорност!

mama borq
Потребител

Местожителство: sofiq

Пуснато на: Вто Мар 13, 2007 6:34 pm Заглавие: Лоши покупки за нашите съкровища! Отговорете с цитат

Все още не ми се е случвало,но едва ли ще ме подмине като се има в предвид какви боклуци има на нашия пазар!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Geri
Потребител

Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 11:50 am Заглавие: Лоши покупки за нашите съкровища! Отговорете с цитат

На мен ми се е случвало с марката "Бертони".Помпа за кърма-на 15 дни купувах.Количка,чадърче....

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Keti
Потребител

Местожителство: Sofia

Пуснато на: Съб Авг 18, 2007 5:51 am Заглавие: Лоши покупки за нашите съкровища! Отговорете с цитат

Аз имах подобен случай с не детска стока, но пасатор, купен пак за детето... точно когато най-много ми трябваше изгоря... от сервиза ме бавиха повече от месец, в който буквално се чудех какво да й сготвя... тя беше мъничка и не можеше да яде непасирани храни...мноооого се ядосах и наистина отидох в Асоциацията на потребителите. те са на пл. "Славейков"- 4А, отношението им беше перфектно. Пишеш жалба, в която обясняваш подробностите, правиш копие от касовата бележка и (ако има) от гаранцията и те в рамките на месец, а обикновено и по-бързо проверяват недобросъвестния продавач и производител... това е сигурно единствената държавна институция, която работи перфектно и ти гарантирам резултат... успех!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google