Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Music Idol

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 5:00 am Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

Следите ли Music Idol- 2007, споделете мнението си. Кой е вашият фаворит? Прочетете повече: http://www.musicidol.btv.bg/

Последната промяна е направена от Мариана на Сря Мар 05, 2008 6:28 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
amber
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Пет Мар 02, 2007 10:03 am Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

Гледам го въпреки,че Слави ми е адски противен тип.То бива бива арогантност и самочувствие ама това неговото няма граници Evil or Very Mad
А за кандидатите за участници нямам думи-просто не мога да повярвам,че може да има толкова смахнати хора Very Happy

Потребител

Местожителство: sofiq

Пуснато на: Вто Мар 13, 2007 7:50 pm Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

Да,гледам го.И мен Слави ме дразни,на моменти и Глория.Но Слави е много груб и краен в изказванията си,какъвто винаги е бил!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 10:02 am Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

България вече има своя първи музикален идол. Зрителите на bTV избраха Невена Цонева с близо 40% разлика в броя на гласовете. Мисля,че тя спечели симпатията на всички.

Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Мар 05, 2008 6:27 pm Заглавие: Music Idol-2008 Отговорете с цитат

Гледате ли новото издание на конкурса и имате ли си вече фаворит? Повече www.musicidol.btv.bg
Аз харесвам Деница, А Иван ме разсмива, не одобрявам държанието му, но не мога да отрека гласовите му данни. Имате ли обяснение за поведението му?: http://www.ivanangelov.com , http://ivan-angelov.info

Честито на Тома!

Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 5:33 pm Заглавие: Мюзик Айдъл- 2009 Отговорете с цитат

Стартира musicidol- 3, какви са първите ви впечатления и кои са най- симпатичните ви участници?
http://musicidol.btv.bg

dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Вто Мар 17, 2009 8:36 pm Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

Аз определено след тая вечер се надъхах да гледам още по-вече!
Имаше петиция и др.форуми,, където и аз давах своят вот за връщането на Митко от Бургас. Журито направи тая постановка, за да се оправдаее и да повиши активността на хората! Но определено се радвам за връщането на Митко!

А иначе ще подкрепям нашето момиче от Силистра-ЕЛИ РАДАНОВА! Тя определено има визия, остана да разгърне и способностите си!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Пон Мар 23, 2009 8:13 pm Заглавие: Music Idol Отговорете с цитат

Тая вечер пяха групи. Бяха чудесни. Чудя се как може за 2 дена да се направи такава спойка???
И журито, разочаровано, реши да върне 2 айдъли следващия път! Съгласна съм!!! Нека има варианти....

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google