Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Прохождане, кога?Прощъпулка.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пон Фев 19, 2007 5:20 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Кога проходиха децата ви? Какво си избрана на прощъпулката? Да не забравяме тази мила българска традиция- да се направи пита при първите самостоятелни крачки на детето.
В нашия случай, каката проходи на 1г., а си избра едновременно паричките и българо -немския речник, но никак не й се отдава немски език. Малкия проходи на 10 мес. и си избра пергелът и Библията. Rolling Eyes
Повече за прощъпулката: http://www.moetodete.com/index.php?option=com_content&task=view&id=202&Itemid=2

Последната промяна е направена от Мариана на Нед Сеп 09, 2007 9:52 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
eli
Потребител

Пуснато на: Вто Фев 20, 2007 1:36 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Дъщеря ми проходи на 10мес., но все още не сме правили прощъпулка. Защо се взимат по два предмета, мислех, че трябва само по един? Предстои ни прощъпулка. Има ли нещо специално при провеждането й?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Tsvetelina_roshkova
Потребител

Пуснато на: Нед Мар 04, 2007 6:13 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Илия проходи ден преди годинката.Още не сме правили прощъпулка,скоро ще се заема и с тази задачка.

Върнете се в началото
tonnni
Потребител

Местожителство: Русе

Пуснато на: Сря Мар 21, 2007 11:43 am Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Алекс проходи на 10месеца.Правихме му прощъпулник и си хвана ножицата.Второто беше поричката.Хващат се по две за първа и втора професия поне аз така знам.

Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Мар 21, 2007 11:51 am Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

При нас големия проходи малко преди да стане на 10 месеца и хвана топче и телефон а малкия почти на година и един месец и понеже закъсняхме с прощъпулника беше по-голям когато му го направихме и нищо от сложените вещи не му привлече вниманието а тръгна след питката и си я хвана Smile после взе и нещо от другите работи ,но не съм сигурна кое Embarassed

Върнете се в началото
ПЕТЯ ЦОКОВА
Потребител

Местожителство: гр РУСЕ

Пуснато на: Съб Мар 24, 2007 9:07 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Дьщерями проходи на 1 год и 3месеца.

Върнете се в началото
jivka_p
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 14, 2007 8:46 pm Заглавие: прохождане Отговорете с цитат

Големият ми син проходи на 11 месеца и половина. А малкия на 1год. 3 месеца и половина. Това се случи преди 3-4 дена. Доста се притеснявах за неговото прохождане, тъй като сравнявах с баткото. Но всяко дете е индивидуално. Моето дете правеше най-много по 1-2 крачки и то рядко, но решихме, че е време за прощъпулник. Без да преувеличавам ще ви кажа, че веднага щом отхапа от питката и се спусна да върви. За три дни разликата е огромна! Вече мога да кажа, че се разхожда из цялата къща. Е, все още пада, пълзи, но върви /като пате Laughing /. А между другото, хвана първо молива - за архитект. Razz .

Върнете се в началото
giorgia
Потребител

Местожителство: sofia

Пуснато на: Вто Юли 31, 2007 8:30 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Дъщеря ми проходи на 1г и 1м, но прощъпулка правихме преди седмица -сега на 1г и3м -хвана се топката(бях я нарекла за спортистка), а второто нещо което хвана беше микрофон.

Върнете се в началото
katya_radeva
Потребител

Местожителство: Бургас

Пуснато на: Сря Авг 15, 2007 7:36 am Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Дъщеря ми проходи на 11 месеца и след няколко дни и направихме прощъпулка.Първо хвана боичките а после тетрадката с линията и химикала и за капак си добави и паричките.

Върнете се в началото
DaniVa
Потребител

Пуснато на: Пон Юни 16, 2008 8:01 pm Заглавие: Прохождане, кога?Прощъпулка. Отговорете с цитат

Very Happy

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google