Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cvetelina
Потребител

Местожителство: sofia

Пуснато на: Вто Юни 12, 2007 1:23 pm Заглавие: Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca Отговорете с цитат

Kakvo shte spodelite za produktite s aloe vera?Deteto mi e na 5 i ot fevruari e s alergi4en rinit. Preporu4aha mi ptodukti s Aloe vera na firmata Forever. kakvo mojete da mi kajete?
Moje li da mi kajete neshto poveche za produktite na Forever s aloe vera. Deteto mi e s alergi4en rinit ot kraia na fevruari i nishto ne pomaga.Preporu4aha mi aloe vera za piene i vitaminite na Forever...Moje li da mi kajete neshto pove4e?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Г.Кирилова
Диетолог

Пуснато на: Вто Юни 12, 2007 7:45 pm Заглавие: Re: Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca Отговорете с цитат

Разгледайте saita na Forever Living Produkts: www.flp.bg

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 9:18 pm Заглавие: Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca Отговорете с цитат

И на мен много ми ги похвалиха,на свекър ми купувахме от тубите по литър,не мога да изкажа мнение,като нямам личен опит.Кръстникът на дъщеря ми няколко пъти си поръчва.
Мисля,че си бях харесала тяхна паста за зъби,ще погледна сайта.Пиши,ако знаеш нещо повече.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Geri
Потребител

Пуснато на: Сря Авг 01, 2007 11:46 am Заглавие: Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca Отговорете с цитат

Само по себе си алоето е силен алерген.Искам и да апелирам към майките когато дават хран. добавки,да се заинтересуват дали съответните добавки са преминали през всички фази на безопасност.Понякога с цел намаляване на разходите те не са проучени достатъчно.Ако 2-3 души от квартала ви ги похвалят-това не е достатъчно.Може да има дълготрайни вредни ефекти.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Keti
Потребител

Местожителство: Sofia

Пуснато на: Съб Авг 18, 2007 5:41 am Заглавие: Produktite s aloe vera i upotrebata im ot deca Отговорете с цитат

Аз съм дистрибутор точно на Фревър ливинг. Моето детенце пие мултивитамините им - детските, а и по принцип съм много доволна от тази фирма. Няма момент Cost saving, за който говориш... все пак става въпрос за здравето на много хора. Причината да стана дистрибутор точно на тази фирма е, че съм удивена и възхитена от свойствата точно на Алоето. Преди години паднах доста лошо и цялото ми лице беше една огромна дълбока рана. Една приятелка ми даде от някъде гел Алое вера за мазане и след едноседмична употреба сутрин и вечер бях като нова... честно казано ако не го бях изпитала на себе си нямаше да повярвам...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google