Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Проблем с акане

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от кърмаческа възраст: 0-1 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zarka_
Потребител

Пуснато на: Пет Яну 09, 2009 11:07 am Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Моето дете е на 3 месеца и не може само да ака. Педиатърката каза да го акам с термометъра по 2 пъти на ден. Но се притеснявам да не свикне. Моля ви дай те съвет какво да правя как да го науча само да ака.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Яну 09, 2009 2:19 pm Заглавие: ЗДравей! Отговорете с цитат

С какво се храни детето- АМ или го кърмите? Давате ли му някакъв чай? Масажът при бебетата много помага за редовното изхождане. Консултирайте се и с друг педиатър!

zarka_
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 7:13 pm Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Ами то е със алергия и се храни със фризопеп,и може да пие само вода .Не са ни позволени никакви чайове.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Яну 10, 2009 8:47 pm Заглавие: ! Отговорете с цитат

Потърси мнение от още един педиатър. На детето ми помагаше dufalak (сироп) в съответна доза според възрастта, но с лекарско предписание. Добре се отразяват и масажите.

zarka_
Потребител

Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 4:37 pm Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Благодаря, ще потърся друго мнение на педиатър. А мога ли да попитам за нещо в което се съмнявам. Моето дете в началото беше на фризолак в болницата, после на кърма 1 месец, след което се наложи да спра да го кърмя минахме на фризовом, нямаше проблеми с акането. Веднъж се беше запекъл и педиатърката ми каза да му дам отвара от овесени ядки.Възможно ли е от това да се е появила алергията, защото някъде четох ,че съдържа глутен. Защото сега сме с алергия към белтъка в млякото, картофи, риба, соя, моркови, брашно и още доста неща. Откриха ги като беше на 1 месец .От тогава сме на фризопеп. И имаме проблеми с акането.От както сме на фризопеп.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 5:50 pm Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Защо се наложи да прекъснете толкова рано кърменето?

zarka_
Потребител

Пуснато на: Нед Яну 11, 2009 7:20 pm Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

образува ми се огромна бучка на лявата гърда,и вдигнах 39 градуса температура на два пути и гинеколога ми я спря за да не развия мастит.Аз имах много кърма ,постоянно се цедих,но едната гурда тази въпросната пускаше много рядко мляко.Аз ужасно съжалявам чеспрях ме да се кърмим.А по тругото ми запитване какво ще кажете

Върнете се в началото
Г.Кирилова
Диетолог

Пуснато на: Пон Яну 12, 2009 9:29 am Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Според мен е добре да помолите педиатъра да изпише друг вид хипоалергенно мляко, групата на "Фризо", понякога дават ефект на запичане.Овесени храни -не давайте.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
zarka_
Потребител

Пуснато на: Пон Яну 12, 2009 10:41 am Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

ami toj e sys alergiq nemoje da priema drugo mlqkoo, tova go vzimame s zdravna kasa.

Върнете се в началото
zarka_
Потребител

Пуснато на: Пон Яну 12, 2009 10:43 am Заглавие: Проблем с акане Отговорете с цитат

Възможно ли е от овесената вода да е направил тази алергия.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от кърмаческа възраст: 0-1 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google