Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Годините?
Иди на страница 1, 2  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Яну 19, 2007 7:11 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Мили мами, ако желаете споделете ни колко деца имате и на каква възраст са? Ако децата са две или над две каква е разликата в годините им? А защо не да споделите, на колко години сте вие и на каква възраст родихте децата си?

Последната промяна е направена от Мариана на Съб Фев 17, 2007 5:48 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mama borq
Потребител

Местожителство: sofiq

Пуснато на: Нед Яну 28, 2007 8:49 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Ние имаме едно-Стефан на почти 8 месеца Razz и да ви кажа направо съм си влюбена в моето бебче-каква ли свекърва ще бъда ле-лееее,горко на снахата Twisted Evil

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
s.newa
Потребител

Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 1:10 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Имам син на 6г. Родих на 26. Моите планове са да имам и второ дете, но някак си, все не ми е удобен момента - работа, проблеми със здравето на детето, пак работа. А времето минава... Засега съм се спряла да родя в периода, когато синът ми е в 4-5 клас. Какво смятате за моя избор?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 1:55 pm Заглавие: Възраст и важдане. Отговорете с цитат

s.newa, няма лошо в решението ти, една жена взима подобно решение, когато има вътрешна нагласа за това. При мен това се случи на 22 и 32г. И на мен все не ми оставаше време за второ дете. А какво по-хубаво от това, когато едното е пред прага да поеме самостоятелно живота си, с другото да се започва от А и Б! При всички положения съм за поне две деца в семейството, а при възможност и желание защо не и три?

Петя
Потребител

Местожителство: Пловдив

Пуснато на: Нед Фев 18, 2007 2:05 pm Заглавие: ? Отговорете с цитат

Аз съм привърженик на по-малките разлики между децата, за да могат да си играят, да израстват заедно, да си споделят и т.н.,а когато поотраснат майката да отдели повече време за професионалната си кариера. Може би твърде скоро, но бих искала да имам второ дете, проблемът е, че съпругът ми не иска. Как да разбирам това!? Rolling Eyes

Върнете се в началото
eli
Потребител

Пуснато на: Сря Фев 21, 2007 10:03 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Коя е най-подходящата разлика според вас? Имам едно на 1 год. и го родих малко преди да навърша 27 год. и бих искала да имам второ, но със съпруга ми все още умуваме кога е най-подходящото време. Все пак се налага и да работя. А и работата така те увлича, че трудно можеш да се споразумееш с работодателя точно, когато решиш, че си готов.

Върнете се в началото
Сали
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Чет Фев 22, 2007 4:51 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Разликата на моите деца е3 години и половина и 2-те са момчета. Първото родих след като навърших 27г. а 2-то преди да стана на 31. В началото ми беше много лесно но откакто малкия започна да разбира и се превърна в реална конкуренция на баткото положението стана много трудно. Постоянно си мисля че баткото ,които тази година ще бъде ученик в ролята си на по-голям трябва да разбира всичко и да ми помага а той всъшност е все още 1 малко дете, което се чуства пренебрегнато, когато защитаваме по-малкия.Аз мисля ,че разликата трябва да е или много малка за да може наистина децата да се отглеждат заедно или доста по-голяма за да може голямото да разбира и помага ако се наложи.

Върнете се в началото
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:07 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз имам две момченца. Едното е на 11г. а другото на 5. Но разликата в годините е голяма и много се карат. Моето мнение е че разликата не трябва да е по-голяма от 3год. Аз родих пьрвия си син на 23г. ЗА МЕН, КАКТО И ЗА ВСЯКА ДРУГА МАЙКА ДЕЦАТА СА НАЙ ГОЛЯМОТО БОГАТСТВО! ДАЙ БОЖЕ НА ВСЕКИ ДА СИ ИМА

Върнете се в началото
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Съб Мар 31, 2007 1:57 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Дъщеря ми родих на 25г.Сега е на 4г.7м.
Синът родих на 29г.Сега е на 6мес.
Разликата им е 4год. и 1мес.Аз вече съм на 30год.
И двете ни деца бяха желани и планувани.
Very Happy

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
tonnni
Потребител

Местожителство: Русе

Пуснато на: Чет Апр 05, 2007 7:03 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Бях на 26 като родих първото си детенце и за сега е само то,а сега съм почти на 28 май месец ще ги навърша.Казва се Алекс.Зодия риби е.

Потребител

Местожителство: Пловдив

Пуснато на: Сря Апр 11, 2007 10:51 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Имам дъщеря на 2 години и 10 месеца Razz С моя мъж искаме още едно дете. Така че живот и здраве след като дъщеря ми се адаптира в детската градина на есен, ще поработим и по този въпрос Embarassed Wink

Човек може да живее без храна 1 месец, без вода 1 седмица, без въздух 1 минута, а без акъл цял живот!
Върнете се в началото
Didi
Потребител

Пуснато на: Сря Апр 11, 2007 11:23 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Хубаво е да си имате още едно детенце. Желая ви успех!

Върнете се в началото
katosun
Потребител

Местожителство: софия

Пуснато на: Сря Апр 11, 2007 10:55 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Имам две деца - момиче и момче, на 5 и на 4 години. Разликата им е година и два месеца. Понякога става трудно, но ако можех да върна времето, бих постъпила по същия начин.
Желая здраве на всички дечица и много радост на майките и татковците в споделянето на тяхното детство.

ceni4ka
Потребител

Местожителство: Vidin

Пуснато на: Пет Апр 20, 2007 4:40 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Na po4ti 42 sam i imam prekrasni da6terq na 21 i sin na 18.Sega e vapros na vreme da si vzema edno 4udesno momi4ence na 6-i vsi4ki v ka6ti sme mnogo 6tastlivi Smile

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Petiq
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 9:45 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Имам дъщеря на 6 год. Родих на 22 год. Много искам и едно момченче, но все още немога да се реша.

Върнете се в началото
Didi
Потребител

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 10:54 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Петя, както вече те посъветвах в предишната тема - не е лошо да си имате още едно детенце. Разликата в годините на моите деца е 6 години. Това е хубава разлика, тъкмо и каката ще помага в отглеждането на бебчо. Не се бави Wink

Потребител

Пуснато на: Чет Юни 14, 2007 9:31 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Родих на 23 дъщеря ми сега е почти на 6 месеца,аз съм на 24 години.За второ може и да си помисля зависи дали ще имаме финанси да отгледаме 2-ро дете,но ако реша да имам това ще е чак след 4-5 години Razz

Виктория е родена на 18.12.2006г,в 02:20 3,300кг-50см
15.01.2007г 3,900кг-51см
19.02.2007г 4,750кг-55см
19.03.2007г 5,600кг-60см
19.04.2007г 6,400кг-62см
15.05.2007г-7,200кг-64см
12.06.2007г-8,000кг-66см
Върнете се в началото
jivka_p
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 07, 2007 7:47 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Имам 2 момченца - едното е на 7 год.и половина, другото на 1 год.и 3 месеца. Разликата им е 6 години и 3 месеца. Първото го родих на 26 години. Мисля, че разлика от 6 години е много подходяща, особено ако децата са от един пол /но това не може да се предвиди, нали Laughing /. Бях решила, че второто ще го родя на 30 години, но залисана в работата все "сега не му беше времето". Мъжът ми беше този, който се "зае" по въпроса. И слава Богу! Сега съм отдадена изцяло на майчинството, а скоро и на първокласника. Laughing Баткото много ми помага, може би и защото той най-много искаше да има братче. Надявам се цял живот така да се обичат двамата братя както сега.

Върнете се в началото
dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Съб Юли 07, 2007 11:43 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз съм 38 годишна майка на две прекрасни пораснали дъщери. На 18г. и 16г. а разликата във възрастта им е 2г.и 10м. Моят съпруг настояваше децата да са с малка разлика, защото той има брат със седем години по-малък от него. Изпитал е на гърба си отговорността на големия, разумен брат. Аз бях на същото мнение. Резултата е ясен! Wink
Сега си мисля, че раничко съм се оженила и родила първото дете. На 20г. Но не съм съжалявала нито миг затова. За всичко си има време!
Има време да живеем, има време да се развиваме професионално. В този живот за всичко има време.

Върнете се в началото
tedi_ip
Потребител

Пуснато на: Пон Авг 27, 2007 1:20 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз родих дъщеричката си на 26 год.- на 15.02.06. Ако сме живи и здрави след 8 месеца ще си имаме още едно бебче. Тайно се надявам да е момче Smile

lidka_kaimakanska1974
Потребител

Пуснато на: Сря Окт 17, 2007 6:38 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз съм на 33 год. Дъщерята родих на 20 год. а синът преди 4 месеца.Голяма е разликата но пък каката е толкова щастлива и толко много ми помага. Затова се обръщам към всички мами:Не оставяйте децата си сами.Нека си имат другарчета в живота.Няма значение разликата.

Върнете се в началото
ralica
Потребител

Местожителство: sofia

Пуснато на: Чет Сеп 18, 2008 11:10 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

AZ IMAM MOM4ENCE KOE TO E NA 3 MESECA I 12 DNI.RODEN E NA 06.06.08. MNOGO SME 6TASTLIVI .MOJEBI PO NATATAKA 6TE IMAME O6TE EDNO SLADUR4E,RODIX NA 22 GOD .I NE SAJELIAMAM MAKAR4E ME MISLIAT ZA MNOGO MALKA DA IMAM BEB4E.NE MI BILO VREMETO NO AZ NE MISLIA TAKA KOLKOTO PO RANO TOLKOVA POOBRE.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Чет Сеп 18, 2008 2:17 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Ралица и аз родих първото си дете на 22.

GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Чет Яну 15, 2009 9:01 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Родих пърното си дете на 18 години.Тя е на почни 4 годинки казва се Вяра а аз съм на 22 години. Всеки ми казва че сега е било времето за второ.Но аз нещо не се съгласявам. Rolling Eyes Question

Върнете се в началото
amber
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 9:21 am Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз съм на 33.Имам две момченца- едното е на 3 г. а другото на 1 месец.

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 2:16 pm Заглавие: Честито бебче! Отговорете с цитат

amber, честито бебче, не знаех, каква приятна новина! Браво, приеми моите пожелания за много здраве и всичко най- най- добро! Razz

amber
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Пет Яну 16, 2009 4:42 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Благодаря! Very Happy

Потребител

Пуснато на: Сря Апр 01, 2009 12:34 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз родих моите близнаци на 31 те сега са на 1,2г.

Върнете се в началото
ЕЛИЦА
Потребител

Пуснато на: Сря Апр 01, 2009 1:10 pm Заглавие: Годините? Отговорете с цитат

Аз имам едно прекрасно момченце което утре става на 1 годинка родих го на 22 години

Потребител

Местожителство: Varna

Пуснато на: Пет Мар 18, 2011 11:54 am Заглавие: po temata Отговорете с цитат

Zdraveite, az rodih parvoto na 19g. sin veche e na 20g i imam bliznachki na 15g. az sam na 38g. az prikliuchih s decata -za rajdane govorq, veche se otdavam na pochivka dala sam na Balgariq 3 deca poveche ne davam i bez tova ne ni stimulira v nishto za otglejdaneto im. I bez tova jiveem v mizeriq, nito zdraveopazvaneto ni e kato horata, i tezi deca sa mnogo koito davame na tazi strana, deto posle kato porasnat i gledat navan, napravo e jalko.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google