Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Хайде да пеем:)

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
audiovision
Потребител

Местожителство: Sofia

Пуснато на: Вто Ное 25, 2008 3:10 pm Заглавие: Хайде да пеем:) Отговорете с цитат

Когато аз ходех на училище за мен и съучениците ми беше нормално да се занимаваме с извън класни дейности,нашето читалище беше пълно с школи по изкуствата.Всяко дете търсеше своя творчески талант,аз се насочих към музиката много от децата с които посешавах уроците по пеене се отказаха но определено заниманията им с музика повлияха върху формирането им като личности,веднъж стъпиш ли на сцената,работиш ли в екип полагаш ли усилия вече си се докоснал до приятелството отговорността и културатаSmileНе съм си представяла че ще преподавам в училище много е различно днес особено като моят предмет е музика и всеки час се боря с агресията,не се предавамSmileВ момента събирам деца за школка по пеене в Люлин 3 част и имам молба към всички родители да запълнят свободните часове на децата си не с безцелно сърфиране из интернет а с изкуство и култура Exclamation

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google