Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

До кога кърмихте детето си?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Яну 06, 2007 9:36 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

До кога кърмихте детето си /или възнамерявате да кърмите/?
Аз кърмих двете си деца до 2-годишна възраст, като същевременно поемаха и друга подходяща за възрастта си храна. Излишно е да коментирам, че това е идеалната храна за всяко бебе, че е най-добрият имуностимулатор и е най-удобният начин за хранене.Споделете и вие.

Цитат:
Бамбина
Потребител:
Не можах да се вместя в анкетата. Кърмих точно 20 дена, заради липса на информация и много "компетенти" доктори. Живот и здраве, второто смятам да го кърмя докато мога. Да живее интернет.

Цитат:
amber
Потребител:
До колкото си спомням до 4-ти месец.

eli
Потребител

Пуснато на: Сря Фев 21, 2007 9:39 pm Заглавие: кърмене Отговорете с цитат

Аз кърмих дъщеря си не повече от 20-30 дни и то комбинирано с адаптирано мляко. Нямах достатъчно кърма според мен по две причини: първата е наследствена, а втората предполагам психологическа, т. като поседяхме 10 дни в АГ болницата и малката стоя в кувиоз заради "добри специалисти" доктори, които не ми повярваха, че водите ми са изтекли и родих 36 часа след това. Слава богу, сега всичко е наред с нея, но първото, което 'засука" тя бяха 2 вида антибиотици.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mama borq
Потребител

Местожителство: sofiq

Пуснато на: Вто Мар 13, 2007 6:40 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Цитат:
Аз кърмих дъщеря си не повече от 20-30 дни и то комбинирано с адаптирано мляко.

И аз така,но около 40 дни.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
desi_mesy
Потребител

Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 2:10 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Моя бебок вече стана на година но още сучи.

Върнете се в началото
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Съб Апр 07, 2007 7:07 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Дъщеря ми я кърмих 9 месеца,синът захраних късно и се надявах по-дълго време да кърмя,но за огромно мое съжаление го кърмих само 5 месеца.Но се радвам,че стана,понеже беше недоносен,стоя в кувьоз 12 дни и всички ме съветваха да спра кърмата си,дори и лекарите(което ме учуди),но той засука без проблем и този момент ще го помня винаги.Бях истински щастлива!

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Semiramida
Потребител

Пуснато на: Нед Апр 22, 2007 6:17 am Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Голямата ми дъщеря я кърмих точно 40дена. Сега малката е на година и четири месеца и продължавам да я кърмя. Wink

искрена
Потребител

Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 1:23 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Аз съм с две ръце за кърменето. Големият ми син е на 6, кърмих го едва половин година. Малката е на 1 - в момента още я кърмя.

Върнете се в началото
V3ra
Потребител

Местожителство: Pleven

Пуснато на: Сря Юли 11, 2007 1:41 pm Заглавие: кърмене Отговорете с цитат

Моето детенце е почти на 9 месеца и се кърмим още, като му давам и храна от детската кухня. Смятам да го кърмя докато мога, т.е. докато имам кърма.Кърменията съм ги оставила за вечерното хранене и рано сутринта като се събуди към 5 - 6ч.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
AIR
Потребител

Местожителство: Пловдив/В. Търново

Пуснато на: Нед Дек 09, 2007 9:12 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Синът ми е на почти 1г и 3 м. Още се кърмим - за заспиване и цяла нощ Smile на поискване Smile . Ще кърмя, докато на него му омръзне и се откаже Very Happy

Върнете се в началото
cveti27
Потребител

Местожителство: gabrovo

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 10:08 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Само 2 месеца и то с големи мъки и дохранване дори получих мастопатия много гадно но като не знаех откъде да взема съвет много ми се искаше да имам повече кърма и да продължа поне до 6-7 месеца но за 2-то ще направя всичко възможно.

TABBY
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 2:59 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Кърмих до 1 година и 2 месеца.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DaniVa
Потребител

Пуснато на: Сря Фев 27, 2008 11:34 am Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Кърмих до 8м,но той се отби сам.

Потребител

Местожителство: Бургас

Пуснато на: Нед Юни 29, 2008 7:50 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

За съжаление кърмих до 6м

Потребител

Пуснато на: Чет Сеп 04, 2008 2:15 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

За съжаление аз кърмих много малко.Кърмих само 2 месеца,а след това детето самичко се отказа от кърмата и преминахме на адаптирано мляко.

Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пон Авг 03, 2009 2:57 pm Заглавие: До кога кърмихте детето си? Отговорете с цитат

Имаме ли мами кърмачки?

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google