Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Островът на изкушението

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Ное 04, 2007 1:33 pm Заглавие: Островът на изкушението Отговорете с цитат

Гледате ли новото тв шоу "Островът на изкушението", имате ли фаворит, бихте ли подложили връзката си на подобно изпитание?
Повече: http://ostrov.ntv.bg

Сали
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Нед Ное 04, 2007 6:12 pm Заглавие: Островът на изкушението Отговорете с цитат

Още не съм успяла да гледам нщо от въпросното шоу, сигурно ще е интересно , но в моя случай не виждам смисъл да поставяме връзката си на каквито и да е било изпитания, не мисля че трябва да си доказваме нещо един на друг. Каквото е имало сме си го доказали в риалитито ЖИВОТ. Доволна съм от живота си и това което сме постигнали с общи усилия, но на това красиво местенце бих отишла с удоволствие да релаксирам, пия и ям на корем Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
elina
Потребител

Пуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:32 pm Заглавие: Островът на изкушението Отговорете с цитат

започвам да си мисля, че има нещо изкривено в тези риалити шоута.този стремеж на хората да дадат гласност на личния си живот-всички започват да те коментират одобряват или не съдят те-не е нормално особено пък като става въпрос за такива лични отношения между двама души

Върнете се в началото
giorgia
Потребител

Местожителство: sofia

Пуснато на: Вто Дек 04, 2007 10:41 pm Заглавие: Островът на изкушението Отговорете с цитат

Аз мисля че и тук всичко е нагласено Нарочно са избрали такива нестабилни двойки за да има гледаемост Аз лично не бих участвала в такова шоу

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google