Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Бебешки оказиони и магазини втора употреба

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове
Предишната тема :: Следващата тема  

за или против оказионите
за
58%
 58%  [ 7 ]
против
41%
 41%  [ 5 ]
Общо гласове : 12

Автор Съобщение
svetlaim
Потребител

Местожителство: sofiq

Пуснато на: Пет Ное 02, 2007 4:58 pm Заглавие: Бебешки оказиони и магазини втора употреба Отговорете с цитат

За или против сте оказионните магазини за бебешки стоки?

мама с три деца
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Ное 03, 2007 11:06 am Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Да, приемам използването на колички, проходилки, кошарки и пр. втора употреба, но не на дрехи, козметика, тоалетни принадлежности и аксесоари.

lidka_kaimakanska1974
Потребител

Пуснато на: Съб Ное 03, 2007 4:29 pm Заглавие: Бебешки оказиони и магазини втора употреба Отговорете с цитат

Аз съм против дрехи втора употреба.Мога да взема например от децата на сестра ми и аз да им дам но от други невзимам.Въпреки че в нашият град има много такива магазини и хората си купуват.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Сали
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Нед Ное 04, 2007 6:21 pm Заглавие: Бебешки оказиони и магазини втора употреба Отговорете с цитат

С две ръце съм за оказионите, дори на един минал етап от живота си и аз държах такъв Smile Според мен е безсмислено да се дават огромни суми за неща които се ползват няколко месеца и после стават неизползваеми Wink още повече че когато въпросната вещ вече не ти трябва се връща в оказиона и почти ти се възстановява сумата
А парцали втора употреба пазарувам и до сега, особено за децата-много по-качествени работи има от тези които се продават по магазините. Например последната покупка с която съм много горда е ски екип за голямия ми син от 2 части абсолютно марков и 2 блузи с дълъг ръкав за 14лв. Естествено има и голями боклуци, но аз пазарувам от една доста голяма верига.

Върнете се в началото
Боби
Потребител

Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 9:55 am Заглавие: Бебешки оказиони и магазини втора употреба Отговорете с цитат

Не обичам да пазарувам от магазини за втора употреба.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google