Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Обичате ли да се гримирате?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Фев 22, 2008 6:39 pm Заглавие: Обичате ли да се гримирате? Отговорете с цитат

Обичате ли да се гримирате? Какъв грим използвате? А козметика? Как поддържате форма?

Последната промяна е направена от Мариана на Пон Яну 26, 2009 6:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mama_na_Kris
Потребител

Пуснато на: Сря Сеп 17, 2008 11:10 am Заглавие: Обичате ли да се гримирате? Отговорете с цитат

привет
аз се старая да поддьржам форма с фитнес
иначе грима ми е задьлжителна част от ежедневието ми-нищо че имам син на 5 мес....мога да ви заявя открито,че не е вярно това ,че майките занемаряват вида си щом родят....поне не тези,които са дьржали и преди това на него!!! Very Happy

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Сеп 17, 2008 1:55 pm Заглавие: Обичате ли да се гримирате? Отговорете с цитат

Здравей мама на Крис, напълно съм съгласна с теб, двете деца и на мен не са попречили да поддържам външния си вид. А дали се гримирам, да, винаги и ежедневно.

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google