Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 1:41 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Ами да започваме...!

Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 10:44 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Харесвам почти всичко в съпругът си- характера, външният вид, добротата, това че много ми помага в домакинската работа, много добър баща е и най-вече много ме обича, има много добро сърце и е мил и нежен, както с мен така и с децата. Обичам го страшно много и му го показвам ежедневно. Намирам в него само един недостатък - любовта му към биричката, но това не е нещо фатално. Нали все пак и той е човек и има нужда да разпусне от време на време. Все пак, след всички добри качества, които изредих по-горе , смятам че може да му се прости за биричката. Нали? Wink Very Happy Smile

Потребител

Местожителство: Бургас

Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 12:59 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Почти същото, което е написала Didi, но не харесвам това, че като залепне пред компа и няма ставане Twisted Evil

Няма начин да няма начин Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ivanka Zaharieva
Психолог

Местожителство: Димитровград, London

Пуснато на: Пон Юли 02, 2007 4:37 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

А може би още не е изживял нещо детско у себе си, ако е получавал много забрани, както са ни учили, "не прави това", "не прави онова"?
Разбирайте ги,моля?!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
sany
Потребител

Пуснато на: Пет Юли 06, 2007 5:58 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

По-лесно е да кажа какво не харесвам, отколкото това, което харесвам.
Не ми харесва това,че работи до късно и няма време за нас с детето и като прекара малко повече време в нашата компания , все нещо е сърдит и раздразнен Sad

Върнете се в началото
антония
Потребител

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 7:51 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Харесвам това,че е много добър,разбран и спокоен.
Не харесвам,че е много разхвърлян Wink

Върнете се в началото
mama_nadia
Потребител

Местожителство: Sliven

Пуснато на: Сря Апр 16, 2008 8:46 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Наистина е по-лесно да намеря нещата, които не харесвам, но наистина понякога е направо непоносим. Винаги търси причини да ме обижда, обвинява ме как си гледам детето, постоянно е недоволен и сърдит каквото и да направя...Имам чувството че се интересува единствено от колата си и май е най-хубаво да седне пред компа и никой да не го закача за нищо..много се ядосвам напоследък за това, но айде стига толкова че май много писах Embarassed

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Чет Апр 17, 2008 5:46 pm Заглавие: Здравей мама Надя! Отговорете с цитат

Много ми е мъчно, когато млади хора се отнасят по такъв начин един към друг, не мога да си обясня защо така се получава, кога и какво кара мъжът да се промени спрямо съпругата си, да бъде сърдит и груб!? Срещам все повече млади семейства, чиито бракове са се изчерпали, липсва тръпката и любовта, дори няма какво да си кажат, а неща като нежност и внимание абсолютно липсват! Вие имате ли обяснение? Мама Надя, ти имаш ли обяснение, може би нещо го тревожи или подтиска, вероятно има някакъв проблем, добре би било да се опиташ да поговорите спокойно и да разбереш мнението му по въпроса!

mama_nadia
Потребител

Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 9:43 am Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

според мен всичко започва още от самото ходене заедно, когато човек е прекалено млад (както бях аз ) все още не може да определи критерии по които да избира своя брачен партьор. Всичко изглежда много хубаво когато сме заедно за по няколко часа на кафета с приятели и нямам е никакви отговорности един към друг, но... след брака мъжа започва да търси от жена си всичко което е получавал от майка си, която 23 години го е гледала като писано яйце и за нищо не го е упреквала, критикувала и т.н. А отношението към мен идва може би от това че той не харесва нищо и никой, критикува всички около себе си и смята че всичко което прави той е най-правилно. Имам чуството че изобщо не е същия човек за когото се омъжих. Старая се да променя нещо в себе си така че да започне да се отнася по-добре с мен. Незнам как ще коментирате това което написах, но това мисля аз.

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 2:39 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Цитат:
...всичко започва още от самото ходене заедно, когато човек е прекалено млад (както бях аз ) все още не може да определи критерии по които да избира своя брачен партьор. Всичко изглежда много хубаво когато сме заедно за по няколко часа на кафета с приятели и нямам е никакви отговорности един към друг...
Именно, в повече от случаите това е причината. Когато човек е прекалено млад и не е имал други контакти няма изграден критерии. Едно е да сте гаджета и да се срещата по кафетата, а съвсем друго е да сте партньори в живота, а в живота има освен приятни моменти и проблеми! Разбирам те напълно! Много е важно човек да намери точната си половинка. И твърде трудно би било, ако съпрузите се разминават в мисленето, очакванията и критериите си. И все пак, опитай се да поговориш с него и да му обясниш кое те тревожи. Опитай се да бъдеш по-различна, по-интересна, такава каквато си била тогава преди да се ожените, създай тръпка и изненада, спомни си кога се скъса нишката, опитай!

mama_nadia
Потребител

Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 8:38 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Благодаря ви много за бързия отговор и за съветите. Ще пробвам, каквото зависи от мен ще го направя пък...каквото стане Rolling Eyes

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Апр 18, 2008 8:56 pm Заглавие: Какво харесваме и какво не харесваме в съпрузите си? Отговорете с цитат

Успех и после сподели опит, а ние сме тук и с теб!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google