Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Една мама се нуждае от помощ!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Чет Май 22, 2008 6:52 pm Заглавие: Една мама се нуждае от помощ! Отговорете с цитат

Писмо до пощата:

Цитат:
Здравейте, не зная към кого да се обърна...Живея в Испания от 3 години. Не съм работила на територията на Испания. Имам бяла резиденция. Съпругът ми имаше работна резиденция и само той работеше. На 01.05.2008 съпругът ми почина (при инцидент). Адвокатът на фирмата за която работеше се опитва да издейства някаква пенсия за мен и синът ни. Но докато излезе решението дали имам право на пенсия ще минат месеци. А ние нямаме никакви средства, не знам как ще платя наема, тока. Не знам какво да правя, объркана съм. Болката от загубата ни е голяма, а ето че се сблъскваме и с много проблеми.Синът ми е на 13 г, в пубертета. И се обвинява за смъртта на баща си.Не иска да ходи на училище, почти не говори. Аз се опитвам да разговарям с него... но той избухва в крясъци. А аз в паника. Синът ми е астматик. Не знам какво да правя и как да се справя. Търся и разпитвам за организации който биха могли да ни помогнат, с някакви помощи. Но за сега удрям само на камък. И вие сте единствените който ми отговарят. Благодаря ви че поне ми отговорихте.
За сега не мога да се прибера и в България. Трябва да изчакам решението дали ще ми отпуснат някаква пенсия. А и детето трябва да си завърши годината. Да не споменавам че и нямам средства да се прибера. А и честно казано не виждам и прибирането ми в България да е някаква надежда. От Русе съм. Родители те ми живеят в една малка къща извън града. И са болни, докато беше жив съпругът ми и на тях помагаше. Аз също имам здравословни проблеми. Ставата на стъпалото ми е изкривена, и не мога да стоя права повече от 2-3 часа. А общинско жилище едва ли ще ми дадат. Това става с връзки и пари, а аз нямам и двете. Разбира се че, ти позволявам да поставиш проблема ми и във форума ви. Аз вече съм го поставила в bghelp.net/forums А колкото до българското посолство...те почти ми затвориха телефона "не можем да ви помогнем". Единственото което можели да направят било да ми издадат сертификат със който мога да изнеса урната от Испания. Ако можете насочете ми към кого да се обърна и как да си помогна?
Светлана

Ако някой има идея и може с нещо да помогне, да пише!!!

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Архив Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google