Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Детето ми е наплашено

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
silviq boqdjieva
Потребител

Пуснато на: Съб Яну 14, 2012 4:26 pm Заглавие: Детето ми е наплашено Отговорете с цитат

Здравеите, малкият ми син Радослав на 2.6г от едно известно време много се промени....първо ще споделя какво му се случи защото има връзка наи вероятно. Първо един ден когато се гледаха с баба си малкия набарал чантата и и от там схрускал едно хапче плендил за високо кр налягане, от там заведохме в болница правиха промивки и лежа една вечер под наблюдение голям ужас беше.После минаха 10тина дена ходихме на един детски кът тои беше малко дръпнат но се заигра на едни колички тея които със стотинките се пускат и се люлеят , до него имаше едно дете и изведнъж го блъсна и тои падна лошо на главата си и имаше цепнатина малка пак ходихме до болницата минахме с лепене и 10 дена домашно без компютри без телевизори и така от тогава вече 2-ри месец не иска да си играе ни в детски кът нито на парк стои до мен и влиза с мен но не ме пуска и започва да мранка да си ходим.
Иначе в къщи си е добре играе си с батко си гледа детски и всичко нормално , но е станал много емоционален и всяко нещо го вълнува, от наи малкото се плаши.Незнам какво да правя трябва ли да взема някакви хапчета , не го насилвам като не иска знам че не е хубаво , но сам ли ще мине през този период или трябва да му помогна и как?
И сега два месеца не е ходил на ясла защото се нещо се случва но сега този месец ще тръгва вече и незнам и там как ще е , преди нямаше проблеми.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от ранна/яслена детска възраст: 1-3 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google