Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Нечовешки настроен е бащата на детето към мене и сина ни!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Защита правата на детето.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Ное 13, 2011 12:44 pm Заглавие: Нечовешки настроен е бащата на детето към мене и сина ни! Отговорете с цитат

Писмо до пощата на сайта:

Цитат:
Здравейте!
Майка съм на 3-годишно момченце Живеем без баща му от 29 месеца-към днешна дата . По определение на Съда сина ни трябваше да се вижда с баща си от 10-месечен всяка събота и неделя.
Тогава-2009г -бебето ни беше на карма- естествена,кърмех го.
И въпреки този факт- определи горепосочените дни за виждане.
Обърнах се за съдействие към Закрила на детето-нищо.
В момента не давам детето на баща му-след последната им среща детето беше в стресиран вид . Имаше следи от човешки зъби по телцето и лицето. Месеци след тази бащина среща беше неестествено буен , агресивен, разстроен и афектиран.
Водих го при специалист съветът му бе-да не се вижда със баща си.
Нечовешки настроен е бащата на детето към мене и сина ни.
Може ли да консултирате мен и детето за да преодолее ситуацията.
Има ли вариант да ми помогнете да спася детето от следваща подобна среща.
Благодаря ви за разбирането!
Моля да ме насочите за консултация с детски психолог.
Д.С.

Цитат:
Психологически доклад, който да важи пред съда, не може да се изготви.
Обикновено съдът назначава съдебно-писхологическа експертиза на детето, на бащата и на майката.
Ще се вземе становище от Отдел Закрила на детето.
В случая майката трябва да поиска от съда, постановил мерките за контакт с бащата, да промени тези мерки, поради наличие на важни нови обстоятелства. Тези обстоятелтсва са поведението на бащата. Сигурни ли сме, че разказът на майката е правдоподобен, все пак.."следи по лицето от зъби"? Защо не се е свързала с полицията веднага, защо не се е свързала с лекар, който да направи веднага медицинска експертиза на детето за нараняванията?Сега много трудно би доказал тезата си.
Това е, което мога да препоръчам.
М.Шаркова, юрист

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Защита правата на детето. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google