Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Някой чувал ли е за...?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Viktoriq_Valeva
Потребител

Пуснато на: Вто Мар 08, 2011 1:54 pm Заглавие: Някой чувал ли е за...? Отговорете с цитат

Здравейте, скъпи форумци!

Тъй като това е първият ми пост – реших, че е редно да се представя. Аз се казвам Виктория и имам дъщеря - Деси на 9 годинки. Побърква ме когато тръгнем по магазините – като всяко друго дете и тя има нестихващо желание за играчки, книжки и всякакви други неща - особено от тип Хана Монтана, Русалките, Джинкс и т.н. Преди купувахме и комиксите на Уич, но слава богу тяхното време отмина. Лошото, обаче е че постоянно се появява някоя нова мания. Сега например някаква нейна приятелка си е купила играчка Тангъл – и сега познатата история - всичките й приятели имат такава играчка, била много хубава... Накрая след хиляди мрънкания реших да склоня, може би най-вече защото е около 4 лв самата играчка, а и като потърсих в интернет се оказа, че е доста интересна, като замисъл. Намерих един сайт, от който мога да си я поръчам, обаче ми трябва регистрация в e-pay, затова исках да Ви попитам дали някоя от Вас случайно не е чувала или виждала къде се продват тези играчки. В кои магазини?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Мар 09, 2011 7:28 am Заглавие: Здравей, Виктория! Отговорете с цитат

Добре дошла при нас и в нашата компания! За съжаление нямам представа каква е тази играчка, но се надявам някой да е по-запознат. Razz

Viktoriq_Valeva
Потребител

Пуснато на: Вто Мар 15, 2011 3:40 pm Заглавие: Някой чувал ли е за...? Отговорете с цитат

Благодаря ти, Мариана и аз се радвам, че станах част от Вашата компания Smile
Не се притеснявай аз открих вече от къде мога да закупя такава играчка и мисля близките дни да го направя. Добре, че са форумите та човек да се осведоми Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google