Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Хомеопатия за деца

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vania peteva
Потребител

Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 3:17 pm Заглавие: Хомеопатия за деца Отговорете с цитат

Здравейте! Искам да споделя моето мнение за хомеопатията при деца. Дъщеря ми е на 4,5 год и от 1 месец лекуваме възпаление на задната част на гърлото след преглед чрез ирисова диагностика със хомеопатия. Резултатите са направо фантастични, но трябва търпение и постоянство.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Сря Ное 21, 2007 3:20 pm Заглавие: Здравейте! Отговорете с цитат

Споделям мнението ви, хомеопатията ако се прилага от специалист е много успешен начин за лечението на ред здравословни проблеми. В нашия сайт сме публикували много материали по темата.

monda
Потребител

Местожителство: Варн

Пуснато на: Пет Яну 11, 2008 7:00 pm Заглавие: Хомеопатия за деца Отговорете с цитат

Ние също се лекуваме в къщи само и единствено с хомеопатия. Страдах от хипертонични кризи, сърцебиене, безсъние. В момента кръвното ми е нормализирано и сънят-спокоен. Също така прилагам отвреме навреме и есенциите на Д-р Бах, много добри резултати при някои псих. състояния.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Фалконе
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Вто Дек 28, 2010 8:08 am Заглавие: Хомеопатия за деца Отговорете с цитат

Не съм опитвал такова лечение въпреки че съм се замислял.Чувал съм за много резултати добри,имам високо кръвно.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Дек 28, 2010 9:46 am Заглавие: Хомеопатия за деца Отговорете с цитат

Аз съм За хомеопатията, много пъти ми е помагало този тип лечение.

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Проблеми, отглеждане, развитие и възпитание на децата от предучилищна възраст: 3-7 г. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google