Мариана Site Admin- Педагог

Регистриран на: 02 Яну 2007 Мнения: 3257
|
| Пуснато на: Пет Май 29, 2009 9:41 am Заглавие: Не бъдете безразлични! |
|
|
Писмо до пощата на сайта!
| Цитат: | Обръщам се към вас с призив да се отзовете на разбуненото съзнание на младите хора в България! Пиша ви с молба да се включите към идеята, а не към поредния протест, митинг или стачка! Трябва да се чуе общественото мнение по този нечуван скандал, който видяхме вчера по новините за майката насилствено иззела детето си от баща му!
Трябва да се възпротивим на такова насилие и несправедливост!! Трябва да се сезират органите на реда, политиците, асоциациите, държавата! Защо всеки път когато се случи трагедия /а вчерашният ден е белязан в сърцата на цялата държава!/ всички се правим, че страдаме и сме съпричастни, а не можем просто да се вдигнем и да променим нещата??? Една подписка, изпратена на президента и на ЕС не е достатъчна! ГЛАСЪТ ТРЯБВА ДА СЕ ЧУЕ!!! Стига безсмислени протести и зов за помощ - ако ние не си помогнем сами и СЕГА кой ще търпи - децата, внуците ни? Моля ви, просто изпратете отговор или потвърждение, че имате активна позиция по проблема, за да не останем за пореден път глас в пустиня...
БЛАГОДАРЯ ВИ И ВИ ЖЕЛАЯ ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО!
Радина Недялкова |
НФМД напълно ви подкрепя и изказва възмущението си по подобен начин да се дърпат и насилват деца без да се чуе желанието им, без децата предварително да са подготвени психически от представител на ДАЗД, на психолог, юрист и социален работник! За пореден път се убеждавам, че в тази държава се работи само по ЕГН, член, алинея, съдебно решение и име, без да се зачита индивидуалността и личността на човека в т.ч. на детето!
Повече по темата: http://moetodete.com/forum/viewtopic.php?t=2027_________________ Добре дошли в НФ "Моето дете": Сайт за настоящи и бъдещи родители, всичко за развитието и възпитанието на детето от 0 до 18г. www.moetodete.com

Последната промяна е направена от Мариана на Съб Май 30, 2009 12:29 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти |
|