Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Нормално ли е дъщеря ми, да спи в гаджето си?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
petq688
Потребител

Пуснато на: Нед Май 04, 2008 4:22 pm Заглавие: Нормално ли е дъщеря ми, да спи в гаджето си? Отговорете с цитат

Здравейте казвам се Петя и съм възхитена от сайта!!Това за което изисквам вашето мнение е, че дъщеря ми, настоява и постоянно имам проблеми с нея, заради желанието и да спи в приятеля си. Тя е в 11-ти клас в момента и с това момче ходи вече година. Момчето не е лошо, но въпреки това не съм съгласна да спи у тях, въпреки че той е на квартира, защото е от едно село близко до Бургас. Не мисля че трябва да спи при него, не и давам, но това се превърна във вечният ни спор. Моля ви кажете ми, какво да правя. Как да постъпя и правилно да и обясня че нямам против момчето, но изиквам да си спи вкъщи. Вие как бихте постъпили?????

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Май 04, 2008 5:43 pm Заглавие: Здравей! Отговорете с цитат

Трудно е ние родителите да повярваме, че децата ни вече са пораснали. Ние майките предпочитаме, ако дъщеря ни си има вече приятел, да излизат и да прекарват известно време заедно, но вечер момичето да се прибере у дома. Аз също бих изисквала това, но от друга страна над 18 те вече са големи и им се иска да бъдат насаме само те двамата, нормално е. Ако връзката не е обезпокояваща рано или късно трябва да се съгласите с момичето, но да не забравя за предпазните мерки....

dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Пон Фев 09, 2009 11:18 pm Заглавие: Нормално ли е дъщеря ми, да спи в гаджето си? Отговорете с цитат

Дааа, днес, не е като вчера! Днес определено отпаднаха тези морални норми и ценности. Смятам, че ние родителите даваме насоките във възпитанието на децата си. Но твърде често не съвпадат мненията ни. И в нас имаше подобна дилема-но дъщеря ни вече е на 20 год и се налага ние да свикваме, че тя е вече голяма и носи своята отговорност.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Ученици Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google