Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Колко деца имате?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове
Предишната тема :: Следващата тема  

Колко деца имате?
Намам деца
4%
 4%  [ 3 ]
1 дете
55%
 55%  [ 38 ]
2 деца
34%
 34%  [ 24 ]
3 деца
4%
 4%  [ 3 ]
Над 3.
1%
 1%  [ 1 ]
Общо гласове : 69

Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Вто Май 15, 2007 6:41 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Колко деца имате? Споделете колко деца бихте искали да имате и ако имате второ дете как взехте решение за това?

goris
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Чет Май 31, 2007 4:26 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам принцеса на 6 месеца. Бих искала да имам поне 2, разнополови, деца.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Вто Юни 05, 2007 7:43 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам две деца.Не мога да обясня,но винаги съм имала предчувствие,че ще имам две деца.Когато родих първият път,казах на акушерката,че отново ще се видим и 4 години по-късно решихме,че е време за второ детенце-лесно го решихме,защото го искахме.И се получиха,както ги исках-момиче,после момче.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Petiq
Потребител

Пуснато на: Сря Юни 13, 2007 9:52 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам едно, искам поне две

Върнете се в началото
Миглена
Потребител

Пуснато на: Чет Юли 26, 2007 2:40 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам прекрасна дъщеря на 11 години, исках и момче, но сега вече не съм сигурна. Мина много време, дъщеря ми порасна. Имам брат 17 години по-малък от мене и никак не ми беше лесно....

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пет Юли 27, 2007 6:22 pm Заглавие: Привет! Отговорете с цитат

Хубаво е едно семейство да има две деца, моите също са с голяма разлика, много се радвам че преди години реших да си имаме второ дете. Помисли пак, никак не е късно! Razz

Мама Фабияна
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 28, 2007 12:26 am Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Аз имам дъщеря. Имам и племенник,който считам за мое дете.

Върнете се в началото
nikol
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 28, 2007 1:42 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам син на 10 години и дъщера на 1г.и 2 месеца Wink

Върнете се в началото
N.N.
Потребител

Местожителство: Varna

Пуснато на: Пет Авг 24, 2007 1:23 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

ЗДравейте! Аз имам син на 3годинки. Той е най - невероятното същество на земята! И с удоволствие бих посрещнала още едно такова същество, но още не се решавам. Има прекалено много фактори, които са против. А като малка исках да имам поне 7 деца! Razz Мисля, че колкото повече, толкова по - забавно! АЗ лично имам и сестра и брат. Surprised

Върнете се в началото
gery_deni
Потребител

Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 11:53 am Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Аз имам едно но мисля скоро да поработим за още една тъкмо около 2-3 години е добра разлика Laughing

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
lidka_kaimakanska1974
Потребител

Пуснато на: Съб Окт 06, 2007 7:49 pm Заглавие: КОЛКО ДЕЦА ИМАТЕ Отговорете с цитат

ИМАМ ДЪЩЕРЯ НА 13 ГОД И СИН НА 3 МЕСЕЦА ВИНАГИ СЪМ СИ КАЭВАЛА ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА СЪМ С ЕДНО ДЕТЕ И ЕТО ЧЕ СЕГА СА ДВЕ ВЪПРЕКИ ГОЛЯМАТА РАЗЛИКА СЕГА СМЕ ЕДНО ЩАСТЛИВО СЕМЕЙСТВО.

Върнете се в началото
Сали
Потребител

Пуснато на: Нед Ное 04, 2007 8:40 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам 2 момчета със сравнително малко разлика-3,5г и двете не са планувани, но от момента в който разбрахме за тях бяха страшно желани и двамата с мъжа ми искаме трето ,но понеже в момента дома ни е превърнат в бойно поле това е немислимо, а и годинките минават така че не мисля че ще се навия на трето-поради генетчна обремененост бременностите ми са много тежки и това ме съсипва психически Crying or Very sad Но сериозно обмисляме напоследък варианта осиновяване.

Върнете се в началото
Боби
Потребител

Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 9:53 am Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам момиченце на 1година и 1месец, искам да имам още едничко.

Върнете се в началото
eli1809
Потребител

Пуснато на: Пет Ное 23, 2007 5:16 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам една дъщеря на 1год. и 2месеца. Искам да имам още едно но поне след 2 год.

Върнете се в началото
антония
Потребител

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 7:37 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имаме дъщеря на 3.7г,за сега не сме планували друго,но в последствие може да се замислим по въпроса! Wink

Върнете се в началото
TABBY
Потребител

Пуснато на: Чет Яну 03, 2008 2:41 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам едно дете
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vancheto
Потребител

Пуснато на: Вто Апр 22, 2008 9:20 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам 1 дете

Върнете се в началото
aleks3
Потребител

Местожителство: SOFIA

Пуснато на: Пет Май 23, 2008 10:56 am Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам едно дете.Момченце-на 8 месеца.Второ малко по-късно.

Върнете се в началото
vilijov
Потребител

Пуснато на: Пон Юли 28, 2008 3:07 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

За сега е само едно!

Върнете се в началото
e_krastevi
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Пон Авг 11, 2008 11:55 am Заглавие: колко деца имате Отговорете с цитат

Имам едно момиченце на 1 г. и3 м. , бих искала да имам и едно момче, но не се знае дали ще успея да се класирам за второ. Аз сам от мамите които малко по на възраст им се случва това щтастие да си имат бебче.

Върнете се в началото
albenads
Потребител

Местожителство: ШУМЕН

Пуснато на: Вто Окт 21, 2008 3:27 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Imam da6teria na 11 godini Simona ,a ot skoro si imame i edno malko slan4ice Daniel na 3 meseca. Very Happy

Върнете се в началото
ива8717
Потребител

Пуснато на: Пет Окт 24, 2008 1:21 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Аз имам едно малко детенце, момченце Станислав.Той е на 2 месеца и 11 дена,но бих искала още едно момиченце Wink Rolling Eyes

Върнете се в началото
didoni27
Потребител

Местожителство: ruse

Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 12:00 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам едно момиченце-Габи, на 1 годинка!

Върнете се в началото
viki_kati
Потребител

Пуснато на: Нед Дек 21, 2008 6:42 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам 6 деца. Very Happy
Дони - 20 г.
Тити - 18 г.
Маки - 16 г.
Дарик - 15 г.
Мите - 12 г.
И принцеса Вики - 5 г.
Very Happy

Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Дек 21, 2008 9:25 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Поздравления за Вики. В края на годината отчитаме, че 52 % от гласувалите имат само по едно дете, което е сериозно основане да се замислите....за второ бебче! Razz

qnitka
Потребител

Местожителство: Varna

Пуснато на: Пон Яну 26, 2009 3:28 pm Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

vancheto написа:
Имам 1 дете

Върнете се в началото
monev66
Потребител

Местожителство: jambol

Пуснато на: Съб Фев 07, 2009 6:25 am Заглавие: Колко деца имате? Отговорете с цитат

Имам 2 момчета.Баткото-20г,малкия-5.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google