Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

За и против ваксините?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове
Предишната тема :: Следващата тема  

За и против ваксините?
За! /Защо?/
83%
 83%  [ 15 ]
Против!/Защо/
16%
 16%  [ 3 ]
Друго мнение /Какво?/
0%
 0%  [ 0 ]
Общо гласове : 18

Автор Съобщение
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Яну 07, 2007 10:02 am Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

За и против ваксините? За прилагане или не на задължителните ваксини според имунизационния календар на Р.България? За и против живите ваксини? Напоследък се появиха много спорове по темата. Споделете вашето мнение. Аз съм твърдо ЗА убитите ваксини!

iv4e
Потребител

Местожителство: Варна

Пуснато на: Пон Мар 19, 2007 1:29 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

ЗА така наречените убити ваксини. Вече поставиха първата такава петвалинтна ваксина на сина ми. Той е само на два месеца, но я понесе много добре без вдигане на температура или каквото и да е друго неразположение. Very Happy
Докато за стандартните за България ваксини съм чувала доста страшни неща и именно това ме накара да си купя по-скъпата, но по-безопасна ваксина.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Съб Мар 24, 2007 1:46 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

Здравейте!Сега се регистрирах,разглеждам темите и понеже тази много ме вълнува,това е първата ми публикация.
Аз съм ЗА ваксините,синът ми малко закъсня,мисля да взема убитата,понеже доста се притесних от чутото до сега,а все още не са изчерпани живите.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mama na viki
Потребител

Пуснато на: Вто Мар 27, 2007 4:24 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

За

Виктория е родена на 18.12.2006г,в 02:20 3,300кг-50см
15.01.2007г 3,900кг-51см
19.02.2007г 4,750кг-55см
19.03.2007г 5,600кг-60см
19.04.2007г 6,400кг-62см
15.05.2007г-7,200кг-64см
12.06.2007г-8,000кг-66см
Върнете се в началото
goris
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Чет Май 31, 2007 4:28 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

За!

Върнете се в началото
Мама Фабияна
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Съб Юли 28, 2007 12:43 am Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

Разбира се,че "за"!!! Ваксините са необходими за всеки човек!

Върнете се в началото
nikol
Потребител

Пуснато на: Съб Юли 28, 2007 1:50 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

Здравейте.Аз сега се регистрирах в този форум и мога да кажа,че много ми харесва Wink А за ваксините се колебая как да отговоря,защото детенцето на моя приятелка пострада доста /според някои мнения на разни лекари/от ваксина.И на нас сега ни предстои реимунизация и с доста колебания се надявам всичко да мине добре Smile

Върнете се в началото
антония
Потребител

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 7:44 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

За,но когато детето е здраво и го преглежда лекар разбиращ си от професията.При всички други случай съм за убитите ваксини,защото не рискуваш здравето на детето си,което не е малко всъщност!

Върнете се в началото
didoni27
Потребител

Местожителство: ruse

Пуснато на: Чет Дек 11, 2008 12:39 pm Заглавие: За и против ваксините? Отговорете с цитат

Определено съм ЗА! Особено тези, които са задължителни!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Анкети и тестове Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google