Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Доволни ли сте от условията при които родихте?
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Бременност и раждане.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
crasi
Потребител

Местожителство: london,uk

Пуснато на: Нед Фев 24, 2008 10:48 pm Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

blagodarq vi,mislq 4e mojem da go postignem i v bg ,vsqka edna mama da se po4uvstva specialna,moeto mnenie e 4e ne usloviqta na parvo mqsto da se promenqt,a nie horata,samoto ni otno6enie edin kam drug i na parvo mqsto v saznanieto na lekarite da e savesta i otgovornosta a ne kolko pari mogat da izmaknat ot nas,vse pak nie poverqvame jivota si v tqhnite race ,taka ako ima edna spokoina i vedra obstanovka okolo nas ,da e 4isto i podredeno dori i v nai bednata bolnica tova moje da es postigne,predi sme jivqli bez luksove mojem i sega spored men po vajno e otno6enieto.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lidka_kaimakanska1974
Потребител

Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 2:57 pm Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

crasi като чета как е минало твоето раждане наистина и на мен ми звучи като приказка.Значи ако има такова отношение в България към бремените може би наистина всяка една ше ражда с удоволствие.А сега какво се получава която и майка да попиташ дали я страх от раждането почти всяка отговаря ,че никога не би опитала пак защото си представяла какви мъки я чакат.Дано се променят хората тук да няма злоба и омраза.Всеки казва ,че безпаричието водело до омразата между хората.Но едно време нашите баби и дядовци да не са били толкова богати и те са нямали кой знае какво , но са били задружни и са си помагали.crasi да ти е живо и здраво детенцето

crasi
Потребител

Местожителство: london,uk

Пуснато на: Пон Фев 25, 2008 4:05 pm Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

lidka_kaimanska1974 napalno spodelqm mnenieto ti,4e ne parite a otno6enieto e nai vajno,naistina moeto rajane za men be6e edna prikazka vsi4ko mina kato po u4ebnik,no da ti kaja 4estno bg si e bg,nostalgiqta e ogromna ,dano skoro da se promeni bg za da moje da se varnem v rodinata si,a ne a bqgame i da otglejdame decata si na rugo mqsto da gi pravim 4ujdenci,na koito mai4iniqt im ezik e angliiskiq a ne balgarskiq,jalko e ,i o6te po jalkoto e 4e nie samite si go pravim samata naciq,nikoi drug ne ni e vinoven a samite nie,me4taq si i se molq po skoro da se promenqt ne6tata za da se varnem i da mojem da osigurimm po dobar jivot na decata si,a na mamite pojelavam da ne se strahuvat ot rajdaneto za6toto tova e sladka bolka koqto minava za nqkolko 4asa no ni darqva s 6tastie i usmivki na slan4icata ni za cql jivot

Върнете се в началото
eva_79
Потребител

Местожителство: Бургас

Пуснато на: Нед Юни 29, 2008 8:27 pm Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

Аз родих в Бургас и не бих повторила! Не съм предполагала, че е възможно в 21век, в родилно отделение да бъде такава мизерия/меко казано/ Там се нагледах на толкова много хлебарки, всякакви по размер и цвят. Те бяха НАВСЯКЪДЕ! Пълзяха по кошарките на децата. За 3 дни престой аз имам 2-3 часа сън и то на светната лампа. Банята/ако може да се нарече така/ също беше кошмарна. Душ липсваше, имаше един стар маркуч. Казанчето беше развалено и течеше, тоалетната чиния беше счупена. По време на престоят ми имаше и режим на водата, всеки ден, следобедните часове около 2-3 часа нямаше вода.
От липса на отношение не мога да се оплача, но разбираемо, имаше уговорка. И така....

Потребител

Местожителство: варна

Пуснато на: Съб Авг 16, 2008 2:15 pm Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

Аз родих в майчин дом Варна и не съм доволна от отношението на средни мед персонал.

Върнете се в началото
lavizata1000
Потребител

Местожителство: Царево

Пуснато на: Вто Авг 26, 2008 11:54 am Заглавие: Доволни ли сте от условията при които родихте? Отговорете с цитат

Здравейте! Казвам се Нина, на 28г съм, от гр.Царево. Родих в Сливен, макар че Бургас ми е по-близо( никога не бих родила там). В Сливен родих в частна клиника, която работи по здравната каса. Там целият персонал са просто супер. Нямам думи да изкажа благодарност на всички за прекрасното отношение и професионализъм. БЛАГОДАРЯ НА Д-Р КАРАИВАНОВ! С негова помощ се роди моята дъщеря Александра.

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Бременност и раждане. Часовете са според зоната GMT
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google