Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Помага ли съпругът ви в домакинската работа

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Нед Юни 17, 2007 9:56 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Мами, помагат ли ви вашите съпрузи в домакинската работа? Моят ми помага много и не се срамува, че върши "женска работа". Хубаво е когато имаш много задължения, някой да ти се притече на помощ, а когато привършите с всичката работа, да си направите по едно кафенце и заедно да си го изпиете! Нали? Very Happy Very Happy Very Happy

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пон Юни 18, 2007 1:14 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Съгласна съм с теб, Диди! Да, съпругът ми помага, но само когато не е на работа, а това се случва рядко.

mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Пон Юни 18, 2007 9:08 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Да,помага в готвенето.Приятелки ме питат не ми ли е неудобно да се прибере уморен от работа и да приготвя вечеря,но той го прави доброволно,доставя му удоволствие. Сега,например,той приготви вечеря,аз приспах децата,седнахме,хапнахме и си седим,бъбрим си,аз си пиша във форумите.Той отвреме- навреме ме пита какво пиша.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
антония
Потребител

Пуснато на: Съб Дек 22, 2007 7:57 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Помага ми винаги когато може,дори някой път сам се сеща без да му казвам или да съм имала нужда от помоща му. Wink

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
baibs
Потребител

Пуснато на: Пон Яну 14, 2008 3:10 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Много ми помага и за бебка и в домакинството.

Върнете се в началото
ninka
Потребител

Пуснато на: Пет Мар 07, 2008 8:07 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Помага ми много и вкъщи и с децата.

Върнете се в началото
lidka_kaimakanska1974
Потребител

Пуснато на: Вто Мар 11, 2008 4:23 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Хайде и аз да го похваля.Много ми помага в домакинската работа и за децата, но понякога трябва да му повтарям за дадено нещо за да направи.

vancheto
Потребител

Пуснато на: Сря Мар 12, 2008 4:55 am Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

baibs написа:
Много ми помага и за бебка и в домакинството.

И при мен е така. Smile За което съм му много благодарна.

Върнете се в началото
magi-dari
Потребител

Местожителство: гр.Ген.Тошево

Пуснато на: Съб Мар 29, 2008 7:52 pm Заглавие: Помага ли съпругът ви в домакинската работа Отговорете с цитат

Да помага ми много във домакинството и със децата стига да не е на работа но понякога трябва да му напомням за някой неща,но и натолкова съм му благодарна. Razz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google