Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Две деца- една съдба! Моля, прочетете!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Зов за помощ
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
jivka_p
Потребител

Пуснато на: Пон Авг 20, 2007 7:35 pm Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

http://www.missionbg.org/ Плаках, когато гледах филма! Не мисля, че има думи, които човек да изрече за това семейство!!!

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Чет Авг 23, 2007 8:31 am Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

Каква душевна сила и любов!!!? Ето тези мама и тати са достойни хора!!! Видях голямата им любов и топлота!

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Чет Авг 23, 2007 8:34 am Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

Да, зная за тези деца и съм поставила линк към страницата им в темата: Да спасим! Много често съм се замисляла, кое е най-доброто за едно дете и неговото семейство при условие, че е с вродено умствено и физическо увреждане- семейство или специализиран дом?! Бог да дава сили на тези хора, да се спратят със съдбата си!

dazi
Педагог

Местожителство: гр.Силистра

Пуснато на: Чет Авг 23, 2007 12:43 pm Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

Да и аз съм се замисляла. Наистина е трудно, но тези достойни хора са си решили въпроса с избора! Такава радост в очичките на децата, едва ли щеше да има, ако бяха в специализиран дом! Колкото и добре и сърцато обгрижване да получаваха! А по въпроса може много да се каже и направи от нас, от живеещите в България, от нашите управници и държавници! Как бавно се чупят ледовете на старото мислене! Време е държавата да даде шанс на живот и развитие и на такова семейство. На семейство с трудния избор, да отглежда и се грижи за децата си с вродени и други увреждания. Да продължат да живеят и се трудят! Да водят един нормален достоен живот!

Върнете се в началото
Мама
Потребител

Пуснато на: Чет Авг 23, 2007 3:01 pm Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

Според мен, ако детето е с тежко вродено психическо и физическо увреждане и не осъзнава кой се грижи за него, може би по-добрият вариант е детето да бъде отглеждано в специализирано заведение и да получава адекватни медицински грижи.

Върнете се в началото
П-Райчева
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Мар 12, 2008 4:22 pm Заглавие: Две деца- една съдба! Моля, прочетете! Отговорете с цитат

Адекватни медицински грижи.... до колко са адекватни. Грижи да, а обич, а нежност, а всеотдайност, а мечти за децата, а радост от усмивките - това го могат само хора като Севда и Росен. Покланям се пред тях!

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Зов за помощ Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google