Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Съпругът ви и телевизора

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Нед Юни 17, 2007 9:52 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Дразните ли се, ако съпругът ви с часове лежи пред телевизора и не ви обръща внимание? А когато чете вестник? Какви трикове използувате, за да го накарате да е повече време с вас? Question

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Пон Юни 18, 2007 1:16 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

А моят предпочита компютъра, всеки мъж си има занимание, но Диди все пак да сме благодарни, че са пред компа, телевизора или вестника, а не по кръчми и чужди жени Very Happy !Какви трикове ли, ами чисто женски... Wink

Последната промяна е направена от Мариана на Нед Авг 09, 2009 8:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Пон Юни 18, 2007 9:01 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Аз ги правех тези неща-цялата стая пълна с вестници,всяка свободна минута пред ТВ.Сега през свободното време съм пред компютъра. Мъжът ми се дразни, да.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
giorgia
Потребител

Местожителство: sofia

Пуснато на: Вто Юни 19, 2007 7:18 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Не му обръщам внимание.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
galiq_82
Потребител

Местожителство: Бургас

Пуснато на: Сря Юни 27, 2007 1:00 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Мариана Тодорова написа:
А моят предпочита компютъра, всеки мъж си има занимание, но Диди все пак да сме благодарни, че са пред компа, телевизора или вестника, а не по кръчми и чужди жени Very Happy !Какви трикове ли, ами чисто женски... Wink

Напълно съм съгласна с казаното Wink

Няма начин да няма начин Wink
Върнете се в началото
rila
Потребител

Пуснато на: Вто Ное 06, 2007 8:56 pm Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Нашият телевизор отиде още преди раждането на Алекс в мазата. Съпругът ми миналата Коледа се опита да го вмъкне пак в къщи, но аз не отстъпих. На мен ми писна от апокалипсиси, политики, войни, сапунки, птичи грип и други простотии. Сега четем, говорим и имаме повече време за нас и синът ни. Когато искаме да гледаме филм си го сваляме от интернет, така поне имаме всеки ден супер нов филм, по наш избор.
Пред компютъра сядаме, когато Алекс заспи.

Върнете се в началото
Боби
Потребител

Пуснато на: Чет Ное 22, 2007 9:46 am Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Мариана Тодорова написа:

Съгласна съм с теб. Very Happy

Върнете се в началото
антония
Потребител

Пуснато на: Вто Яну 29, 2008 10:14 am Заглавие: Съпругът ви и телевизора Отговорете с цитат

Моя не е толкова пред телевизора колкото пред компа,но на мене не ми пречи,защото пак си обсъждаме разни неща.Не старадам от липса на внимание и за това до сега не ми се е налагало да изполвам каквито и да било хитрости,ако се наложи ще бъдат чисто женски! Wink

Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Клуб "Мама" Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google