Национален Форум
Вход Регистрирайте се Въпроси/Отговори Потребители Търсене Национален Форум

Бихте ли отишли на море без съпруга си?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения.
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Didi
Потребител

Местожителство: Церово

Пуснато на: Съб Юни 09, 2007 5:20 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Тъй като вече идва лятото и се настройваме за морето, кажете мамчета, кои от вас ще ходят на морето? Аз много искам да отида и да заведа децата, но съпругът ми няма годишен отпуск и сигурно ще ни се размине Crying or Very sad Бихте ли отишли на море без съпругът си? Аз - не.

Site Admin- Педагог

Пуснато на: Съб Юни 09, 2007 6:08 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Да, ще ходим на море, предпочитам спокойните места. Първото ми дете за първи път беше на море на 8 мес., а второто на 2г. Добре е да се ходи и на минерални бани. Без съпругът ми не бих отишла.

mamikami
Потребител

Местожителство: гр.Монтана

Пуснато на: Съб Юни 09, 2007 9:18 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

И аз без мъжът ми не отивам,навсякъде ходим заедно.Но...ще ни се размине май.

Гледай на личността на ближния,като на свой равен по достойнство.
Кант
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mama na viki
Потребител

Пуснато на: Вто Юни 12, 2007 10:50 am Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Ще ходим на море Very Happy

Виктория е родена на 18.12.2006г,в 02:20 3,300кг-50см
15.01.2007г 3,900кг-51см
19.02.2007г 4,750кг-55см
19.03.2007г 5,600кг-60см
19.04.2007г 6,400кг-62см
15.05.2007г-7,200кг-64см
12.06.2007г-8,000кг-66см
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
GABI.VENCI
Потребител

Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 12:12 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

И аз не бих отишла кадето и да било на почивка или на сабиране без мъжат ми защото не ми и добре без ниго Crying or Very sad тъжна съм без ниго.

Върнете се в началото
jivka_p
Потребител

Пуснато на: Сря Юли 04, 2007 2:24 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

А ние живеем на морето, така че почити всеки ден ходим на плаж с двете ми деца - Петър - на 7 години и Александър - на 1 год. и 3 месеца. Децата много обичат морето, дори и малкия, който тази година за първи път го водих на плаж, не искаше да излиза от водата Very Happy Нашият татко през лятото има много работа и е зает през цялото време. Само в неделя ходим четиримата извън града на плаж. Когато сме заедно е много по-забавно.
Имаме късмет, че живеем толкова близо до морето. Дано всички имат възможност да си заведат децата на море през лятото.

Върнете се в началото
Сали
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Вто Юли 10, 2007 7:58 am Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Да бих и ходя всяка година сама с едното дете, защото той не винаги има възможност да дойде с нас. А тази година се наложи той да отиде без мен по работа и взе едното дете.

Върнете се в началото
Мариана
Site Admin- Педагог

Пуснато на: Нед Юли 22, 2007 8:20 am Заглавие: Къде на море? Отговорете с цитат

А къде планирате през това лято да бъдете на море?

dudididi
Потребител

Местожителство: София

Пуснато на: Сря Окт 03, 2007 7:49 pm Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

И аз без мъжа си на мърдам никъде,какво ще правя без него???
Иначе бяхме на море на Албена за две седмици изкарахме си страхотно!Догодина пак!

Върнете се в началото
rila
Потребител

Пуснато на: Нед Окт 07, 2007 7:01 am Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Тази година бяхме без татко 3 месеца на море, не че не ни липсваше, но защо да се лишаваме от удоволствието. Малчо беше на 9 месеца и му се отрази страхотно, на мен също. Така или иначе ако бяхме си останали в къщи мъжът ми щеше да ходи на работа и да се виждаме за няколко часа вечер. А и раздялата освежава връзката Very Happy. Аз си починах, мъжът ми също и винаги имаше нещо ново за разказване. Той дойде за 2 седмици и пак се прибра. Често ни се налага да пътуваме сами, това че единия не може не е причина другия да се лиши.

Върнете се в началото
kaliizida
Потребител

Местожителство: Sofiq

Пуснато на: Пон Окт 15, 2007 11:26 am Заглавие: Бихте ли отишли на море без съпруга си? Отговорете с цитат

Здравейте, за съжаление не сме ходили на море с моя съпруг от 3 години. При нас обстоятелствата се стекоха така, че първо след сватбата се настанихме в едно жилище ,после в друго, а преди година се роди дъщеря ни. Сега отново се местим този път окончателно, но ремонта пое всичките ни спестени пари. Така че на море и тази година не ходихме. Въпреки това аз съм щастлива, че имам него и малката ни дъщеря и се гордея с това, което правим. Не категорично не бих отишла без него нито на море, нито където и да било.

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Национален Форум "Моето дете"от 0 до 18 г. www.moetodete.com Форуми » Дискусии, въпроси, отговори, мнения. Часовете са според зоната GMT
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Google